Okamžik před výbuchem

Okamžik před výbuchem - Douglas Laux, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Douglas Laux,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Okamžik před výbuchem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Okamžik před výbuchem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Douglas Laux,. Číst Okamžik před výbuchem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Skutečné příběhy tajných operací CIA v Afghánistánu vyprávěné přímým účastníkem - mladým, ambiciózním a zároveň idealistickým zpravodajcem Dougem. Od vstupu do CIA netouží po ničem jiném než po nasazení v terénu, na oné pověstné frontové linii. S obrovskou energií se vrhá do práce, aby bojoval s překupníky zbraní a drog a rovněž usiluje o průnik do struktur Al-Káidy a Tálibánu. Stává se jedním z nejlepších agentů, ale za úspěch zaplatí vysokou cenu… Tato kniha přináší zajímavý pohled pod pokličku fungování operací CIA v Afghánistánu. Drsná i dojemná, hlavně však zcela upřímná a bez příkras.


...ihy: Okamžik před výbuchem. Skutečné příběhy tajných operací CIA v Afghánistánu vyprávěné přímým účastníkem - mladým, ambiciózním a zároveň idealistickým zpravodajcem Dougem ... Okamžik před výbuchem | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Od vstupu do CIA netouží po ničem jiném než po nasazení v terénu, na oné pověstné frontové linii. Okamžik před výbuchem Douglas Laux. Upřímná a syrová zpověď jednoho z nejlepších agentů CIA. Skutečné příběhy tajných operací CIA v Afghánistánu vyprávěné přímým účastníkem - mladým, ambiciózním a zároveň idealistickým zpravodajcem Dougem. Od vstupu do CIA netouží ... Kniha: Okamžik před výbuchem - Douglas Laux | Knihy.ABZ.cz ... . Skutečné příběhy tajných operací CIA v Afghánistánu vyprávěné přímým účastníkem - mladým, ambiciózním a zároveň idealistickým zpravodajcem Dougem. Od vstupu do CIA netouží po ničem jiném než po nasazení v ... Kniha Okamžik před výbuchem. ... Pouze se musíte před otevřením knihy řádně obrn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY