Na shledanou v Paříži: 26 rozhovorů (nejen) o francouzské literatuře

Na shledanou v Paříži: 26 rozhovorů (nejen) o francouzské literatuře - Irena Jirků | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Irena Jirků
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na shledanou v Paříži: 26 rozhovorů (nejen) o francouzské literatuře.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na shledanou v Paříži: 26 rozhovorů (nejen) o francouzské literatuře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Irena Jirků. Číst Na shledanou v Paříži: 26 rozhovorů (nejen) o francouzské literatuře Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorka se na stránkách připravované knihy ohlíží za posledními pěti šesti roky své práce, v rámci níž systematicky sledovala novinky a události ve francouzské společnosti, zvláště pak v kultuře a literatuře. Výsledkem je řada setkání s umělci, vědci, podnikateli i politiky, a tedy desítky rozhovorů, které v tomto období Irena Jirků publikovala v Hospodářských novinách, případně na ihned. cz a aktualne.cz. Právě z těchto textů vybrala rozhovory s francouzskými spisovatelkami a spisovateli, s jejichž díly se mohli čeští čtenáři seznámit v českých překladech; většina rozhovorů vznikla během návštěv daných autorů v České republice. Pro souborné vydání je však doplnila texty, jež dosud nebyly publikovány, rozšířila o pasáže, jež se do novin nevešly, a „okořenila“ dalšími zajímavými informacemi. Jak jinak – informacemi o současných Francouzích, jež si troufá považovat za své přátele, a o Francii, v níž se cítí být tak trochu taky doma.


...edanou v Paříži: 26 rozhovorů (nejen) o francouzské literatuře Irena Jirků Nakladatel: Argo 2019 Výsledkem je řada setkání s umělci, vědci, podnikateli i politiky, a tedy desítky rozhovorů, které v tomto období Irena Jirků publikovala v ... Historicke obdobi v literature | Sleviste.cz ... ... Zobrazit celý text Na shledanou v Paříži 26 rozhovorů (nejen) o francouzské literatuře Kniha: Na shledanou v Paříži -- 26 rozhovorů (nejen) o francouzské literatuře - Irena Jirků Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. O čem je kniha Na shledanou v Paříži? Autorka se na stránkách připravované knihy ohlíží za posledními pěti šesti roky své práce, v rámci níž systematicky sledovala novinky a události ve francouzské společnosti, zvláště pak v ku ... Na shledanou v Paříži (Irena Jirků) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . O čem je kniha Na shledanou v Paříži? Autorka se na stránkách připravované knihy ohlíží za posledními pěti šesti roky své práce, v rámci níž systematicky sledovala novinky a události ve francouzské společnosti, zvláště pak v kultuře a literatuře. I. Jirků - Na shledanou v Paříži - křest. Public · Hosted by Nakladatelství...SOUVISEJÍCÍ KNIHY