Odvážný lord Brant

Odvážný lord Brant - Hannah Howell, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hannah Howell,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Odvážný lord Brant.pdf


Chcete si knihu přečíst?Odvážný lord Brant ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hannah Howell,. Číst Odvážný lord Brant Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběh mladé anglické šlechtičny, která se chce koncem 18. století vyhnout nechtěnému manželství. Lady Olympie Wherlocková má dar předvídavosti. Když ji lady Agatha Mallamová požádá, aby určila místo, kde se nachází její bratr, který by ji mohl zachránit před nevítaným a předem smluveným manželstvím, ví přesně, kde má lorda Branta Mallama, hraběte z Fieldgate, hledat. To, co bude následovat, by nikdy nepředpokládala… Lord Brant od smrti snoubenky utápí žal ve víně a v ložnicích ochotných žen. Jeho zhýralý život jen povzbuzuje rozhodnutí jeho vypočítavé matky. Ale s pomocí okouzlující Olympie vymyslí lord Brant odvážný plán, který má ukončit matčiny vychytralé úmysly, jež se týkají jeho sestry. Zatímco mladí lidé se s každým krokem odvážného řešení blíží k dokonalosti, vzrůstá mezi nimi touha, kterou ani Olympie, ani Brant nedokáží ovládnout.


...nt od smrti snoubenky utápí žal ve víně a v ložnicích ochotných žen ... Odvážný Lord Brant - Hannah Howell - za 9,57 € | Vydavatel.sk ... . Jeho zhýralý život jen povzbuzuje rozhodnutí jeho vypočítavé matky. Ale s pomocí okouzlující Olympie vymyslí lord Brant odvážný plán, který má ukončit matčiny vychytralé úmysly, jež se týkají jeho sestry. Odvážný lord Brant s nspsala ji Hannah Howell. I když jde o historický román pro ženy, v této knize nešlo jen o lásku mezi bohatými a chudými, či mezi dvěma šlechtici. Příběh mladé anglické šlechtičny Aghaty, která se chce koncem 18. ... Recenze knihy - Odvážný Lord Brant - Blogy - ŽENY s.r.o. ... . Příběh mladé anglické šlechtičny Aghaty, která se chce koncem 18. století vyhnout nechtěnému manželství. Lady Olympie Wherlocková má dar ... Kupte knihu Odvážný Lord Brant (Hannah Howell) s 30 % slevou za 195 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY