Tajemství statku Štístko: Báječná Florentýna 1

Tajemství statku Štístko: Báječná Florentýna 1 - Antje Szillatová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Antje Szillatová
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství statku Štístko: Báječná Florentýna 1.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství statku Štístko: Báječná Florentýna 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Antje Szillatová. Číst Tajemství statku Štístko: Báječná Florentýna 1 Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Štístko,“ přečte si Florentýna a povzdychne si. O štěstí na tomhle zpustlém statku, kde si rodiče chtějí otevřít veterinární kliniku, přece nemůže být žádná řeč a Florentýna se do tohoto dobrodružství pouští jen hodně nerada … V pozoruhodné zahradě za starobylým domem ale záhy naráží na neslýchané tajemství: na mluvícího kocoura Paula z Panamy. Rozumí mu jenom ona – a brzy pozná, že zvířatům všeho druhu je jako kočičí našeptávačka v nouzových situacích velkou pomocí… Napínavá série s nádechem magie potěší čtenářky od 8 let.


...Štístko," přečte si Florentýna a povzdychne si ... Tajemství statku Štístko - Szillatová Antje | Knihy Dobrovský ... . O štěstí na tomhle zpustlém statku, kde si rodiče chtějí otevřít veterinární kliniku, přece nemůže být žádná řeč a Florentýna se do tohoto... Tajemství statku Štístko Autor: Szillatová, Antje Nakladatel: Pikola EAN: 9788076177628 ISBN: 978-80-7617-762-8 Originál: Fabelhafte Feline: Das Geheimnis vom Glückskleehof Překlad: Haltufová, Vendula Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 15 × 21,3 cm Rok vydání: Koupit Koupit eknihu „Štístko," přečte si Florentýna a povzdychne si. O štěstí na tomhle zpustlém statku, kde si rod ... Antje Szillatová / eBUX.cz - obchod s elektronickými knihami ... . O štěstí na tomhle zpustlém statku, kde si rodiče chtějí otevřít veterinární kliniku, přece nemůže být žádná řeč a Florentýna se do tohoto dobrodr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY