Být mužem: Jen zdravý muž může být životaschopný a úspěšný!

Být mužem: Jen zdravý muž může být životaschopný a úspěšný! - Jelena Svitko | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jelena Svitko
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Být mužem: Jen zdravý muž může být životaschopný a úspěšný!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Být mužem: Jen zdravý muž může být životaschopný a úspěšný! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jelena Svitko. Číst Být mužem: Jen zdravý muž může být životaschopný a úspěšný! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Aby byl muž životaschopný a úspěšný, potřebuje být zdravý. Tuto knihu psala autorka v první řadě pro muže, ovšem mohla by zajímat také ženy – nejen proto, že fyziologicky jsou muži a ženy téměř totožní (byť s drobnými anatomickými odchylkami), ale především proto, že ženy své mužské protějšky (manžele a syny) často ovlivňují ohledně zdraví i životního stylu. Jelena Svitko ve svém aktuálním textu shromáždila informace obecného charakteru a rovněž konkrétní doporučení. Vychází přitom z pradávné lidové moudrosti – naturopatie. Vedle spousty rozmanitých receptů, rad a doporučení přináší také stručný teoretický výklad, na jehož základě si uvedené poznatky a informace lépe zapamatujete. V knize najdete rozsáhlá, nesmírně důležitá fakta o mužském „kameni úrazu“ – onemocnění prostaty, a to včetně obrovského množství rad, receptů a návodů. K nim patří třeba i principy stravování pro muže se zdravotními obtížemi v urogenitální oblasti. Dalším významným tématem je pohlavní život: sexuální energii a její roli v lidském organismu je věnovaná celá kapitola. Přidána jsou rovněž zajímavá cvičení na produkci testosteronu. Závěrečná část knihy obsahuje soustavu cvičení pro celkovou léčbu a harmonizaci mužského organismu.


...l muž životaschopný a úspěšný, potřebuje být zdravý ... Být mužem - Jelena Svitko | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Tuto knihu psala autorka v první řadě pro muže, ovšem mohla by zajímat také ženy - nejen proto, že fyziologicky jsou muži a ženy téměř totožní (byť s drobnými anatomickými odchylkami), ale především proto, že ženy své mužské protějšky (manžele a syny) často ovlivňují ohledně zdraví i ... Název: Být mužem - Jen zdravý muž může být životaschopný a úspěšný! Autor: Jelena Svitko. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Ži ... Být mužem - Jelena Svitko | Knihy na Martinus.cz ... . Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; ISBN: 978-80-8100-596-1. EAN: 9788081005961. Objednací kód: NA356200 Aby byl muž životaschopný a úspěšný, potřebuje být zdravý. Tuto knihu psala autorka v první řadě pro muže, ovšem mohla by zajímat také ženy - nejen proto, že fyziologicky jsou muži a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY