Dívka s devíti parukami

Dívka s devíti parukami - Sophie van der Stap | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sophie van der Stap
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dívka s devíti parukami.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dívka s devíti parukami ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sophie van der Stap. Číst Dívka s devíti parukami Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jedenadvacet let – čas večírků, randění, studia, cestování a poznávání světa. Alespoň do té doby, než Sophie, místo přednášky ve škole, poslouchá v ordinaci doktora K, proč se poslední dobou necítí ve své kůži – má rakovinu.Konec legrace? Skoro. Krásné a veselé studentce se přes noc zredukuje život na pobyt v nemocnici. Mezi jejími zdmi neobjeví jen svět bílých plášťů, upovídaných sestřiček a sexy doktorů, ale také společných pokojů, vypadaných vlasů a tužek na obočí.Aby si zachovala alespoň část „normálního“ života, a zpočátku hlavně proto, aby zakryla ztrátu vlasů v důsledku chemoterapie, pořizuje si paruky. S každou z nich získává trochu jinou identitu, o něco víc lehkosti, hravosti, bezstarostnosti, stává se jiným člověkem. Sophie (hlavní postava a současně autorka) svou obtížnou cestu přirovnává k odysseovské pouti do rodné Ithaky. Na své pouti k uzdravení sbírá nesmírně cenné zkušenosti, učí se zvládat vlastní strach a vylepšovat vztahy s druhými lidmi. Všechno si pečlivě zapisuje. Píše o své pouti. O příhodách, které zažívá skrytá za svých devět paruk. Píše články do časopisu. A postupně vzniká kniha. Tato kniha.


...ívka s devíti parukami Přidat komentář ... Dívka s devíti parukami - Biblio ... . Lucii_Ami. 2 01.09.2019. Ač jsem si knihu kupovala kdysi dávno s nadšením, protože takové témata mě zkrátka baví, byla jsem docela zklamaná. ... Dívka s devíti parukami Predaj skončil. Příběh o dívce, která odmítá být pouze pacientkou s rakovinou. Jedenadvacet let - bezstarostný čas večírků, randění, studia a cestování. Aspoň do té doby, než se Sophie v ordinaci božského doktora K dozví, proč se poslední dobou necítí ve své kůži - má rakovinu... Své zkušenosti s léčbou sepsala do ... Dívka s devíti parukami | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... ... Své zkušenosti s léčbou sepsala do knihy Dívka s devíti parukami. Kniha se v Nizozemsku stala bestsellerem. V roce 2008 vyšla v němčině. V roce 2013 byl podle knihy natočen film Devět paruk. Obálky. Všechny obálky...SOUVISEJÍCÍ KNIHY