Drama zvané brexit

Drama zvané brexit - Jaromír Marek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jaromír Marek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Drama zvané brexit.pdf


Chcete si knihu přečíst?Drama zvané brexit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaromír Marek. Číst Drama zvané brexit Online je nyní tak snadné!

POPIS


Odchod Spojeného království z Evropské unie patří k nejdramatičtějším momentům začátku 21. století. Trvá už tři roky a zatím není jasné, kdy a jak se odehraje. Byl opravdu nevyhnutelný? Proč se Britové rozhodli odejít z Evropské unie? A jak se na tomto rozhodnutí podepsala migrace ze střední a východní Evropy? Na tyto otázky hledá odpověď zpravodaj Českého rozhlasu ve Velké Británii Jaromír Marek, který sleduje dění přímo na místě. Jeho kniha popisuje příčiny brexitu i dramatické boje v parlamentu, které tento proces dosud provázely. Čtenáře seznámí nejen s hlavními postavami brexitového dramatu, ale i s pohledem běžných lidí. Jak oni brexit prožívali a jak zasáhl do jejich životů? Dozvíme se i to, proč se zatím brexit zastavil na irské hranici. A jak se v něm jako bumerang vracejí staré historické křivdy.


...nie produktu: 0%. Autor : Jaromír Marek, Druh sortimentu : Kniha, Název : Drama zvané brexit, Jazyk : Čeština, Počet strán : 240 ... Drama zvané brexit - Marek Jaromír | Knihy Dobrovský ... . Uložiť na porovnanie Drama zvané brexit Jaromír Marek. Skladem 5+ ks 218 Kč Běžná cena 289 K č. Ušetříte 71 Kč (25 %) Vložit do ... Všechny informace o produktu Kniha Drama zvané brexit - Marek Jaromír, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Drama zvané brexit - Marek Jaromír. Kniha: Drama zvané brexit - Jaromír Marek. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou ... EU referendum: Europe's press gripped by Brexit drama ... ... . Kniha: Drama zvané brexit - Jaromír Marek. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otev...SOUVISEJÍCÍ KNIHY