Homeopatie v lékárenské praxi: 43 klinických situací

Homeopatie v lékárenské praxi: 43 klinických situací - Michéle Boiron, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michéle Boiron,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Homeopatie v lékárenské praxi: 43 klinických situací.pdf


Chcete si knihu přečíst?Homeopatie v lékárenské praxi: 43 klinických situací ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michéle Boiron,. Číst Homeopatie v lékárenské praxi: 43 klinických situací Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je praktickým pomocníkem hlavně pro lékárníky, pomůže jim během chvilky najít vhodný homeopatický lék na danou indikaci. Je koncipována tak, aby odpovídala nejběžnějším klinickým situacím, se kterými se lékárník setkává každý den. Každá situace je prezentována na dvou stránkách – první zařazuje situaci do kontextu, druhá obsahuje výběr léků (monokomponentních i polykomponentních). Publikace je cennou pomůckou pro začátečníky v homeopatii a pro ty zkušenější může sloužit při „výpadku“ paměti. Orientovat se v ní mohou i laici. Součástí je i CD.


...Homeopatie v lékárenské praxi -- 43 klinických situací - Michéle Boiron; Francois Roux Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Vydavateľstvo Boiron | Martinus ... . Homeopatie v lékárenské praxi: 43 klinických situací Michéle Boiron, Francois Roux Nakladatel: Boiron 2012 Zdroj: Homeopatie v lékárenské praxi - 43 klinických situací, autoři: Michéle Boiron - Francois Roux Vydala Similia - Franice, 2008, v ČR Boiron CZ v nakladatelství Leonardo, 2012 zpět Homeopatie v lékárenské praxi. 43 klinických situací. Michèle Boiron, François Roux. Boiron, 1. vydání, 2012 . Kniha je praktickým pomocníkem hlavně pro lékárníky, pomůže jim ... Svět Homeopatie: Zvýšená teplota. Jak ji zvládnout pomocí ... ... . 43 klinických situací. Michèle Boiron, François Roux. Boiron, 1. vydání, 2012 . Kniha je praktickým pomocníkem hlavně pro lékárníky, pomůže jim během chvilky najít vhodný homeopatický lék na danou indikaci. HOMEOPATIE V LÉKÁRENSK...SOUVISEJÍCÍ KNIHY