Liščí gambit

Liščí gambit - Yoon Ha Lee | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Yoon Ha Lee
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Liščí gambit.pdf


Chcete si knihu přečíst?Liščí gambit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Yoon Ha Lee. Číst Liščí gambit Online je nyní tak snadné!

POPIS


Válka. Kacířství. Šílenství. Kapitánka kel Čeris z hexarchátní pěchoty upadla v nemilost, protože v bitvě proti kacířům použila nekonvenční metody, které nejsou schválené doktrínou. Kelské velitelství jí poskytne příležitost se očistit — musí pro hexarchát získat zpět vesmírnou Pevnost rozsypaných jehel, uzlovou tvrz, které se nedávno zmocnili kacíři. V sázce však není pouze Čerisina kariéra — pokud neuspěje, mohl by vzápětí padnout celý hexarchát. Její poslední nadějí je spojit se s nemrtvým stratégem šaos Jedaem. Dobrá zpráva je, že generál Jedao ještě nikdy žádnou bitvu neprohrál. Je možná jediný, kdo dokáže vymyslet způsob, jak pevnost úspěšně znovu dobýt, aniž ji úplně zničí, přestože ji chrání nepřemožitelné štíty z invariantního ledu. Špatná zpráva je, že Jedao ve svém předchozím životě zešílel a zmasakroval dvě armády — jedna z nich přitom byla jeho vlastní. Během obléhání musí Čeris odhadnout, jak dalece může nemrtvému generálovi věřit — mohla by se totiž sama snadno stát jeho příští obětí.


...ščí gambit Přidat komentář. Bulba. 23 ... Liščí gambit: nejoriginálnější military scifi posledních ... ... . dubna. Autor píše celkem pěkně. Jen jsem nepříšel na to, o čem vlastně píše. ... Liščí gambit. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Liščí Gambit je plný bitev a poli ... Mašinérie říše: Liščí gambit - Yoon Ha Lee | Databáze knih ... . ... Liščí Gambit je plný bitev a politických intrik v krásně vystavěné vzdálené budoucnosti, která dokáže být zároveň cizí i lidská. Bude bavit čtenáře, kteří už znají vynikající Yoonovy povídky, a čtenáři, kteří se s Yoonovou prací setkají poprvé, budou ohromeni. Kniha: Liščí gambit - Yoon Ha Lee. Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás...SOUVISEJÍCÍ KNIHY