Ona a on

Ona a on - Darina Šindelářová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Darina Šindelářová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ona a on.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ona a on ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Darina Šindelářová. Číst Ona a on Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poezie Dariny Šindelářové je úchvatná svou hravostí a originalitou. Dodnes si pamatuji na ten okamžik na jaře roku 2009, když jsem je dostal e-mailem. Začetl jsem se do nich a nepřestal jsem je číst, dokud jsem je všechny nedočetl. Pak jsem si došel pro láhev vína, sedl si na terasu a dlouho o nich přemýšlel. Byl to tehdy silný pohled do duše člověka, který v několika krátkých větách dokáže říci dlouhou myšlenku. Dodnes si některé z básní vybavuji. Darča píše zajímavým emocionálním stylem, který ve mně už tehdy zanechal silnou stopu. Sedí mi ten styl hraní si se slovy, prstoklad veršů, který dokáže jemně rozechvět. Zastávám přesvědčení, že každá báseň by měla vyvolat ve svém čtenáři emoci. Pokud žádnou nevyvolá, ztratí se báseň ve slovech nekonečnosti. A Darčiny básně jsou plné slov, ze kterých se rozbíhá mysl do práce. Jsou krásné svou spontánností a někdy i překvapivostí, tudíž čtenáře nenudí. Z Darčiny poezii cítím ženskost spojenou s touhou po jemnosti a neobyčejnosti. Za milou bezprostředností se schovává romantická duše, která nechá plout svou loď představivosti po vlnách, ale je schopná i zpátky svou romantickou pošetilost kriticky zreflektovat. Básně jsou v mnohém realistické a moc se mi líbilo použití jejího jména Dariněnka – osobnost smotaná do malého klubíčka. Velmi silný rys Darčiny poezie je osobitost, která je doprovázena bezbranností. Osobitost spočívající především v tom, že její poezie je jiná jak svými obraty, tak svou přímostí ke svému čtenáři. Bezbrannost cítíme v otevřenosti jejích citů. Proto věřím, že si najde tato poezie své čtenáře, kteří ocení výše napsané a budou i další verše nadané autorky Dariny Šindelářové vyhledávat.


...; Artist P.A.T. Album Franto; Licensed to YouTube by Videjo (on behalf of Pozor Records); LatinAutor, and 5 Music Rights Societies; Show more Show less ... ONA (onabags) on Pinterest ... . Desmod-Ona & On (moje druhé -FunMade video) Nový štúdiový album skupiny DESmod "INÝ ROZMER" prináša „DESmod-ovskú klasiku" v podobe jedenástich nových pesničiek. Po prvý krát v ... Ona-on.com je uradno najboljši spoznavni servis za samske v Sloveniji (Raziskava Valicon, 2020) in najboljša mobilna aplikacija v Sloveniji (Naj Mobile App - WebSI Prvak, 2018). Več kot 185.000 uporabnikov, več kot 80.000 mesečno aktivnih, več kot 25.000 parov doslej. Preizkusi brezplačno tudi ti. Ona definition is - a C ... DESmod - Ona & On (unofficial video) - YouTube ... . Več kot 185.000 uporabnikov, več kot 80.000 mesečno aktivnih, več kot 25.000 parov doslej. Preizkusi brezplačno tudi ti. Ona definition is - a Chon...SOUVISEJÍCÍ KNIHY