Řády a vyznamenání Habsburské monarchie do roku 1918

Řády a vyznamenání Habsburské monarchie do roku 1918 - Ivan Koláčný | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ivan Koláčný
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Řády a vyznamenání Habsburské monarchie do roku 1918.pdf


Chcete si knihu přečíst?Řády a vyznamenání Habsburské monarchie do roku 1918 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Koláčný. Číst Řády a vyznamenání Habsburské monarchie do roku 1918 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato monografie poprvé v Českých zemích umožňuje v tak mimořádném rozsahu poznat vývoj řádů a vyznamenání na území Habsburské monarchie. Rovnoměrně postihuje vývoj řádových společenstev v zemích Koruny české od středověku až do roku 1918. Autorovy údaje o dochovaných faleristických objektech jsou dosud nejúplnější publikovaným přehledem. Důležitý je například jeho popis dosud opomíjených řádových miniatur. Významným přínosem jsou pasáže o středověkém vývoji dvorských řádů v lucemburském období. Poprvé jsou v nebývalé úplnosti publikovány dosud rozptýlené údaje o členech některých řádů či nositelích vzácných vyznamenání. Text je doplněn téměř 500 výhradně původními fotografiemi, dobovými portréty a ilustracemi, které jsou zde publikovány zpravidla poprvé. Kniha se snaží nebýt suchopárným vědeckým pojednáním, svým jazykem i obsahem je určena širší veřejnosti k popularizaci této zajímavé části naší historie. Dárkový charakter publikace podtrhují čtyřjazyčné souhrny každé kapitoly.


... vyznamenání Habsburské monarchie do roku 1918 Autor: Koláčný, Ivan Nakladatel: Elka Press EAN: 9788090274594 ISBN: 978-80-902745-9-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 304 stran, česky, anglicky, německy, francouzsky Rozměry: 24 × 30,5 cm Rok vydání: Objednávejte knihu Řády a vyznamenání Habsburské monarchie do roku 1918 v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Kniha Řády a vyznamenání Habsburské monarchie do roku 1918 ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Tato monografie poprvé v Českých zemích umožňuje v tak mimořádném rozsahu poznat vývoj řádů a vyznamenání na území Habsburské monarchie. Rovnoměrně postihuje vývoj řádových společenstev v zemích Koruny české od středověku až do roku 1918. Hledáte Řády a vyznamenání Habsburské monarchie do roku 1918 od Ivan Koláčný? Dnes objednáte, zítra vyzvednete ... Řády a vyznamenání Habsburské monarchie do roku 1918 ... ... . Rovnoměrně postihuje vývoj řádových společenstev v zemích Koruny české od středověku až do roku 1918. Hledáte Řády a vyznamenání Habsburské monarchie do roku 1918 od Ivan Koláčný? Dnes objednáte, zítra vyzvednete...SOUVISEJÍCÍ KNIHY