Stříbrné perutě: Rebelka noci

Stříbrné perutě: Rebelka noci - Emily Boldová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Emily Boldová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Stříbrné perutě: Rebelka noci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stříbrné perutě: Rebelka noci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emily Boldová. Číst Stříbrné perutě: Rebelka noci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Thorn už se proměnila z normální dívky v mocnou polobytost – míšence člověka a Stříbrných perutí. Její ohnivě rudé perutě svědčí o zradě, které se v očích klanu kdysi dopustil její otec. Proto se na lov Thorn vydává nejen náčelník klanu, ale také jeho syn Lucien, kterému Thorn darovala své srdce, a současně přitom zlomila to jeho. Thorn uprchne do pověstmi opředeného Glastonbury, aby nabrala ztracené síly. Když se pak ocitne v ohrožení její rodina, musí v sobě Thorn probudit dědictví světla.


...né perutě 1. Žánr: Fantasy, Pro děti a mláde ... Stříbrné perutě Rebelka noci - Boldová Emily levně, cena ... ... ... Rebelka noci 2019; Dědička světla 2019; Podobné knihy. Pád 2011; Padlí andělé / Leviatan 2011; Její ohnivě rudé perutě svědčí o zradě, které se v očích klanu kdysi dopustil její otec. Proto se na lov Thorn vydává nejen náčelník klanu, ale také jeho syn Lucien, kterému Thorn darovala své srdce, a současně přitom zlomila to jeho. Thorn už se proměnila z normální dívky v moc ... E-kniha: Stříbrné perutě: Rebelka noci | Knihy.ABZ.cz ... . Thorn už se proměnila z normální dívky v mocnou polobytost - míšence člověka a Stříbrných perutí. Její ohnivě rudé perutě svědčí o zradě, které se v očích klanu kdysi dopustil její otec. Proto se na lov Thorn vydává nejen náčelník klanu, ale také jeh Stříbrné. perutě. Rebelka noci. 5. Prolog. Londýn. Řítila jsem se do hlubiny...SOUVISEJÍCÍ KNIHY