Bankovkovi: Postavy z českých bankovek v akci

Bankovkovi: Postavy z českých bankovek v akci - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Bankovkovi: Postavy z českých bankovek v akci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bankovkovi: Postavy z českých bankovek v akci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Bankovkovi: Postavy z českých bankovek v akci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Oblíbený zábavně vzdělávací pořad České televize pro děti vysvětluje základní pojmy ze světa financí. Průvodci jsou postavy z bankovek, Karel, Ámos, Ema, Boženka a František – spolubydlící v bytě pronajatém od vlídného domácího pana Tomáše. Vtipné scénky z finančních karambolů této partičky potrhlých přátel pomohou seznámit se s problematikou správného zacházení s financemi a finančními produkty a nyní vycházejí i na knižních stránkách.


...se na Bankovkovi! Oblíbený zábavně vzdělávací pořad České televize pro děti vysvětluje základní pojmy ze světa financí ... Bankovkovi: postavy z českých bankovek v akci / ilustrace ... ... . Průvodci jsou postavy z bankovek, Karel, Ámos, Ema, Boženka a František - spolubydlící v bytě pronajatém od vlídného domácího pana Tomáše. Oblíbený zábavně vzdělávací pořad České televize pro děti vysvětluje základní pojmy ze světa financí. Průvodci jsou postavy z bankovek, Karel, Ámos, Ema, Boženka a František - spolubydlící v bytě pronajatém od vlídného domá ... Bankovkovi levně | Mobilmania zboží ... . Průvodci jsou postavy z bankovek, Karel, Ámos, Ema, Boženka a František - spolubydlící v bytě pronajatém od vlídného domácího pana Tomáše. Bankovkovi: Postavy z českých bankovek v akci (978-80-7448-088-1) Kniha - 80 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Oblíbený zábavně vzdělávací pořad České televize pro děti vysvětluje základní pojmy ze světa financí. Bankovkovi: Postavy z českých bankovek v akci Oblíbený zábavně vzdělávací pořad ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY