Kočky mají rády ptáčky

Kočky mají rády ptáčky - Liba Žambochova | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Liba Žambochova
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kočky mají rády ptáčky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kočky mají rády ptáčky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Liba Žambochova. Číst Kočky mají rády ptáčky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Život se třemi kočkami a dvěma kluky není nudný ani jednotvárný. A když se k nim navíc přidá pár ptáčků, to teprve začíná pořádná zábava.Smlsnou si kočky na ptáčcích nebo se zblázní z jejich věčného štěbetání? A jak se kluci Alex a Matyáš vypořádají s loveckým pudem, jemným sluchem a ostrými drápky svých koček? Aby to zvládli, musí se dozvědět a naučit hromadu nových věcí. A nezapomenout bunkrovat, hrát si s kamarády a provádět spoustu klukovských neplech se zvířátky i bez nich.


...očky už mají i svou vlastní hudbu. Připomíná ptáčky a vrnění ... Věci, co mají kočky opravdu rády | Elit krmiva | Naturina ... ... Moje mají neraději zvuk otevíraného víčka z konzervy., To můžou spát i v zavřené skříni a přesto je to probere k velmi čiperné aktivitě. +8 / 0 2.1.2016 17:42 S31t48á32ň94a 39 ... „Já vím, že mají ptáčky. Tak proč tu máš takový nesmysl?" mluvila jsem . střídavě na jednoho a druhého. „Nemám nikde nesmysl!" nasupil se Alex, ale hned obrátil a nadšeně se . usmál: „Mají andulky i korely a ještě takové malé ptáčky!" ... Kočky mají rády ptáčky (Liba Žambochová) | Detail knihy ... ... . usmál: „Mají andulky i korely a ještě takové malé ptáčky!" „Vy byste chtěli ptáčky? Kluci, vždyť už máme kočky! To přece ... Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Kočky mají rády ptáčky. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Kočky mají rády ptáčky. ŽAMBOCHOVÁ Liba. Info: Triton, 2019 (1.) - váz., 108 str. Ilustr. A. Schulz EAN: 978807553...SOUVISEJÍCÍ KNIHY