Svatý Grál na čtyřech rovinách bytí

Svatý Grál na čtyřech rovinách bytí - Jan Provazník | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Provazník
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Svatý Grál na čtyřech rovinách bytí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Svatý Grál na čtyřech rovinách bytí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Provazník. Číst Svatý Grál na čtyřech rovinách bytí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Filosoficko-esoterická studie. Symbolika svatého grálu zahaluje i odkrývá tajemství Cesty dolů a nahoru. Ve smyslu cesty dolů, stezky zrození,lze obraz svatého grálu chápat jako zřídlo, z něhož vyvěrají bytostné proudy vytvářející skutečnost. Z hlediska cesty nahoru, stezky poznání, je možno sv. grál vnímat jako zdroj a pramen tohoto vesmírného sebenahlížejícího děje, jenž se odehrává na půdě lidského vědomí. Tělesný kalich zachytil kdysi pod křížem několik kapek krve Syna Božího; v astrálním světě snů se sv. grál symbolicky ukáže jako fontána, z níž tryskají živé a mrtvé vody; na rovině duše, v myšlenkovém světě idejí, zahlédneme spásný obraz beránka, jehož nebeská krev kane do poháru země. Nakonec dojdeme až jedinému prameni všeho bytí, kalichu Slova.


...Grál na čtyřech rovinách bytí Autor: Provazník, Jan Nakladatel: Malvern EAN: 9788087580769 ISBN: 978-80-87580-76-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 64 stran, česky Rozměry: 12 × 19 cm Rok vydání: 2014 (1 ... Jan Provazník - Blog iDNES.cz ... . vydání) Svatý Grál na čtyřech rovinách bytí. Jan Provazník. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Poslední kusy lze odebrat pouze na vybraných prodejnách Doručení Doručení domů není možné ... Svatý Grál na čtyřech rovinách bytí - Provazník Jan - Filosoficko-esoterická studie. Symbolika svatého grálu zahaluje i odkrývá tajemství Cesty dolů a nahoru. Ve smyslu cesty dolů, stezky zroze ... Svatý Grál levně, cena 120 Kč | Srovnání cen zboží ... ... Svatý Grál na čtyřech rovinách bytí - Provazník Jan - Filosoficko-esoterická studie. Symbolika svatého grálu zahaluje i odkrývá tajemství Cesty dolů a nahoru. Ve smyslu cesty dolů, stezky zrození,lze obraz svatého grálu chápat jako zřídlo, z něhož vy Objednávejte knihu Sv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY