Vždy je cesta: aneb Ztracený bílý muž a pochroumaný pes napříč kontinenty

Vždy je cesta: aneb Ztracený bílý muž a pochroumaný pes napříč kontinenty - Jan Drobný, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Drobný,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vždy je cesta: aneb Ztracený bílý muž a pochroumaný pes napříč kontinenty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vždy je cesta: aneb Ztracený bílý muž a pochroumaný pes napříč kontinenty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Drobný,. Číst Vždy je cesta: aneb Ztracený bílý muž a pochroumaný pes napříč kontinenty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběh (nejen) o překonávání překážek a hledání cesty, plný životních okamžiků, dobrodružství i nečekaných situací dvou parťáků: HONZY a psa TEKYHO, kterého se Honza kdysi již jako pochroumaného ujal. Jejich poselství spočívá ve schopnosti i v složitých situacích nahlížet na věci z různých úhlů a neztrácet humor, klid a rozvahu. Ukázat odlišná místa a autentický život v naprosto rozdílných světech, jako jsou Peru nebo Thajsko. Chtějí se také podělit o vůli vidět cestu namísto překážek, protože vždy je cesta… Příběh začíná v momentě, kdy Tekýskovi bylo již sedm let a Honza byl ve všech ohledech na dně.


... CESTA aneb Ztracený bílý muž a pochroumaný pes napříč kontinenty - druhé vydání oblíbené knihy ... Kniha: Vždy je cesta - Honza Drobný; Teky | Knihy.ABZ.cz ... . Objednat můžete již i audio knihu s úžasným hlasem Vaška Vydry nebo E-knihu. Chystáme také dětskou ilustrovanou verzi, vyprávěnou Tekýskem a fotoknihu i komiks. Nenechte si ujít žádnou novinku a přihlašte se k našemu newsletteru. Příběh (nejen!) o překonávání překážek. www.vzdyjecesta.cz. Kniha Vždy je cesta aneb Ztracený bílý muž a pochroumaný pes napříč kontinent ... Vždy je cesta - Jan Drobný, Teky | KOSMAS.cz - vaše ... ... . www.vzdyjecesta.cz. Kniha Vždy je cesta aneb Ztracený bílý muž a pochroumaný pes napříč kontinenty Přidat komentář. eva7194. 1 18.08.2019. První a poslední kapitola je velmi zdlouhavá (byť na to autor upozorňuje), zbytek je na můj vkus docela chaoticky napsaný (autor pořád upozorňuje, že tohle a tamto vlastně v té době ještě nevěděl ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY