Rodič – leader

Rodič – leader - Michaela Holišová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michaela Holišová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rodič – leader.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rodič – leader ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Holišová. Číst Rodič – leader Online je nyní tak snadné!

POPIS


Návod na šťastný život v harmonii s rodinou i pracovním týmem. Žijeme dva životy? Nebo dokonce víc? Jsme matky, manželky, kuchařky, manažerky… Pohybujeme se během dne v několika oddělených rolích? A stíháme ve všech excelovat? Sama autorka prožila stejnou zkušenost, jako většina z nás. Až se jednoho dne zastavila, aby si uvědomila, že žijeme jen jeden život a hrajeme jen jednu roli – tu svou. Sami za sebe. Kniha, kterou držíte v ruce, není plná životních pravd, není univerzálním návodem na šťastný život v harmonii s rodinou i pracovním týmem. Vychází z reálného života, popisuje situace, které nastávají a mohou nastat a je ve svém základu inspirací, jak nastavit systém a komunikaci v rodině i týmu tak, aby vše fungovalo, pokud možno bez kolizí. Myslíte si, že nastavení procesů ve firmě nemá s procesy v rodině nic společného? Omyl! Michaela Holišová vám se své knize ukáže, že koučovat nově vznikající firmu je prakticky totéž jako koučovat tříleté dítě, kterému se nechce do školky. Vychází ze svých zkušeností trojnásobné matky a manažerky několika firem, ze svého vlastního podnikání i praxe lektora a kouče.


...ma. Trojnásobná. Taky jsem vedoucí, manažerka, lídr ... Kniha Rodič - leader - Michaela Holišová | knizniklub.cz ... . Prostě vedu lidi. To trošku déle. Obojí jsem chtěla dělat dokonale, na jedničku s hvězdičkou. A tak jsem se učila - četla, chodila na celou řadu kurzů. "Máme jen jeden život, který nejde oddělit" vzkazuje manažerka, koučka a trojnásobná máma Michaela Holišová ve své knize Rodič leader. Zamýšlí se nad tím, jak to udělat, aby byl ... Rodič leader. 260 likes. Propojte dvě role do jedno ... Rodič leader - Home | Facebook ... ... Rodič leader. 260 likes. Propojte dvě role do jednoho života. Naučte se lépe vést a rozvíjet lidi. Děti, dospěláky i sebe sama. S radostí. S nadhledem. S výsledkem. Rodič a leader. Role, které pro vás jsou velmi osobní. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY