Zázračné semínko chia

Zázračné semínko chia - Wayne Coates | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Wayne Coates
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zázračné semínko chia.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zázračné semínko chia ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wayne Coates. Číst Zázračné semínko chia Online je nyní tak snadné!

POPIS


Droboučká chia semínka rostliny z čeledi hluchavkovitých mají jemně oříškovou chuť a jsou velkou zásobárnou živin. Pomáhají snižovat hmotnost, zamezují dehydrataci, zvyšují vytrvalost a chrání proti dlouhé řadě vážných zdravotních komplikací. Užívají je maratonští a ultramaratonští běžci. Kniha nabízí ucelený denní program pro snížení hmotnosti, jídelníček, cvičební program a 75 jednoduchých receptů včetně lákavých svačinek a koktejlů, které vám pomohou dosáhnout cvičebních cílů a dodají vám dostatek životní energie.


...čné semínko chia. Chia semínka mají svou domovinu v Jižní a Střední Americe, kde jsou vpodstatě součástí běžné stravy místních obyvatel ... Zázračné semínko chia: Energetická bomba pro sportovce ... ... . Chia semínka tu konzumují již stovky a stovky let. Některé vědecké studie dokonce tvrdí, že původní obyvatelé znali chia již před více jak 4000 lety. Chia semena (Salvia hispanica, Chia seeds, hovorově chio nebo čia semínka) patří mezi protioxidanty, superfoods, omezují chuť k jídlu, jsou dobře stravitelná. Zavodňují tělo po dobu minimálně 5 hodin díky schopnosti nasát vodu a desetinásobně zvětšit vlastní hmotnost. Chia v kombinaci s vodou vytv ... Chia semínka a recepty - snadné hubnutí s chia semínky ... . Zavodňují tělo po dobu minimálně 5 hodin díky schopnosti nasát vodu a desetinásobně zvětšit vlastní hmotnost. Chia v kombinaci s vodou vytváří gel, který pomáhá tělo hydratovat zevnitř a proto jsou vhodná ... Šalvěj hispánská (Salvia hispanica) je bylina z čeledi hluchavkovitých, pocházející z horských oblastí Střední Ameriky.Je pěstována pro jedlá semínka zvaná chia.Je to jednoletá ros...SOUVISEJÍCÍ KNIHY