Farmakoterapie vnitřních nemocí: 4., zcela přepracované a doplněné vydání

Farmakoterapie vnitřních nemocí: 4., zcela přepracované a doplněné vydání - Josef Marek, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Marek,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Farmakoterapie vnitřních nemocí: 4., zcela přepracované a doplněné vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Farmakoterapie vnitřních nemocí: 4., zcela přepracované a doplněné vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Marek,. Číst Farmakoterapie vnitřních nemocí: 4., zcela přepracované a doplněné vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Již čtvrté, přepracované a doplněné vydání mimořádně úspěšné publikace se všemi potřebnými informacemi z farmakoterapie je určeno pro lékaře všech odborností. Informace v publikaci naleznou ale také farmaceuti, lékárníci a studenti. Rychlý vývoj nových léků, léčebných postupů a rozvoj evidence based medicine vyžadoval od početného kolektivu autorů pod vedením editora prof. MUDr. Josefa Marka, DrSc. velké úsilí. Minulá vydání získala několik významných ocenění odborných společností.


...: Farmakoterapie vnitřních nemocí -- 4 ... Kniha Markova farmakoterapie vnitřních nemocí (5., zcela ... ... ., zcela přepracované a doplněné vydání - kolektiv; Josef Marek Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Již čtvrté, přepracované a doplněné vydání mimořádně úspěšné publikace se všemi potřebnými informacemi z farmakoterapie je určeno pro lékaře všech odborností. Informace v publikaci naleznou ale také farmaceuti, lékárníci a studenti. Farmakoterapie vnitřních nemocí Již ... Farmakoterapie vnitřních nemocí 4., zcela přepracované a ... ... . Farmakoterapie vnitřních nemocí Již čtvrté, přepracované a doplněné vydání mimořádně úspěšné publikace se všemi potřebnými informacemi z farmakoterapie je určeno pro lékaře všech odborností.... Již páté vydání mimořádně úspěšné publikace - bestselleru, jehož téma zajímá celou lékařskou veřejnost. Kniha poprvé nese název MARKOVA farmakoterapie vnitřních nemocí, i kdy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY