Jeskyně a kosmos: Šamanská setkání a jinou realitou

Jeskyně a kosmos: Šamanská setkání a jinou realitou - Michael Harner | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Harner
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Jeskyně a kosmos: Šamanská setkání a jinou realitou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jeskyně a kosmos: Šamanská setkání a jinou realitou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Harner. Číst Jeskyně a kosmos: Šamanská setkání a jinou realitou Online je nyní tak snadné!

POPIS


V roce 1980 Michael Harner otevřel cestu pro celosvětové vzkříšení šamanismu svou přínosnou, dnes již klasickou knihou The Way of the Shaman (Cesta šamana). V tomto dlouho očekávaném pokračování předkládá nové důkazy o existenci jiné reality. Harner, vycházející z celoživotních osobních šamanských zkušeností a z více než 2500 zpráv lidí ze Západu o prožitcích v průběhu šamanských cest vzhůru, zde upozorňuje na zarážející podobnosti mezi objevy cestovatelů ukazující, že nebesa a duchové, s nimiž se setkali, skutečně existují. Poskytuje také instrukce o inovativních technikách svého základního šamanismu, aby i čtenáři mohli podnikat cesty do nebeských říší, hledat tam spirituální učitele a později se tam vracet pro další léčení a rady. Jeskyni a kosmos napsanou vůdčí osobností šamanismu by si měli přečíst nejen lidé, kteří se zajímají o šamanismus, ale také ti, kdo se zajímají o spiritualitu, srovnávací religionistiku, prožitky blízké smrti, léčení, vědomí, antropologii a podstatu skutečnosti.


...a kosmos napsanou vůdčí osobností šamanismu by si měli přečíst nejen lidé, kteří se zajímají o šamanismus, ale také ti, kdo se zajímají o spiritualitu, srovnávací religionistiku, prožitky blízké smrti, léčení, vědomí, antropologii a podstatu skutečnosti ... Jeskyně a kosmos (Michael Harner) > kniha | PreSkoly.sk ... . (šamanská setkání s jinou realitou) Jeskyně a kosmos. Šamanská setkání s jinou realitou. ... Jeskyni a kosmos napsanou vůdčí osobností šamanismu by si měli přečíst nejen lidé, ... doktorát za šamanská studia od Californian Institute of Integral Studies a speciální akademické uznání na setkání American Anthropological Associat ... Kniha Jeskyně a kosmos - Šamanská setkání s jinou realitou ... ... ... doktorát za šamanská studia od Californian Institute of Integral Studies a speciální akademické uznání na setkání American Anthropological Associat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY