Škola dobra a zla

Škola dobra a zla - Soman Chainani | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Soman Chainani
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Škola dobra a zla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Škola dobra a zla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Soman Chainani. Číst Škola dobra a zla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Asi jsem nikdy nic podobného nečetla. Kup této knihy byl víceméně omyl. Když jsem si četla obsah, nabyla jsem dojmu, že je to pro podstatně starší čtenáře. Není. Nevadí. I tak jsem si ji přečetla. Čas od času jsem při čtení zapomínala, že si čtu o malých dětech – o holčičkách, kterým je 11, 12, 13 roků. Občas mi příběh lezl na nervy – ale to bych přičetla věkovému rozdílu mezi mnou a cílovou skupinou, pro niž byla kniha psána. Celkový dojem je ale dobrý – nenásilné (i když očividně prvoplánové) sdělení, že není vše takové, jak se na první pohled zdá. Že v dobrých úmyslech může být skryto zlo a že v lidech, kteří jsou na první pohled zloduši, vězí čistá dobrá duše. Pro malé děti a teenagery dokonalý a pochopitelný vzkaz.


... začíná knížka Škola dobra a zla. Sophie pochází z města, ze kterého se pravidelně jednou za čtyři roky ztrácí dvě děti ... Bookverse: Škola dobra a zla (Recenzia) ... . Všeobecně se tvrdí, že je unáší tajemný profesor ze Školy dobra a zla a že na té škole pak studují. Škola dobra a zla Soman Chainani. 5,0 ( 1) Věříte pohádkám? Ve Škole dobra a zla společně se Sofií a Agátou poznáte, jak nebezpečné mohou pohádky být, zvlášť když vás vtáhnou do děje a nebudou chtít pustit zpět. Sophie čekala celý život na to, až ji unesou Tak začíná kniha Škola dobra a zla. Sophie pochází z městečka, ze kterého se ... Škola dobra a zla: Svět bez princů - Soman Chainani ... ... . Sophie čekala celý život na to, až ji unesou Tak začíná kniha Škola dobra a zla. Sophie pochází z městečka, ze kterého se pravidelně jednou za čtyři roky ztrácí dvě děti. Všeobecně se tvrdí, že je unáší tajemný školník a že na Škole dobra a New York Times Bestseller ... ŠKO...SOUVISEJÍCÍ KNIHY