Za zády slavných: Pohled do zákulisí českého showbyznysu

Za zády slavných: Pohled do zákulisí českého showbyznysu - Miloš Zapletal | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Miloš Zapletal
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Za zády slavných: Pohled do zákulisí českého showbyznysu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Za zády slavných: Pohled do zákulisí českého showbyznysu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Zapletal. Číst Za zády slavných: Pohled do zákulisí českého showbyznysu Online je nyní tak snadné!

POPIS


V knize Za zády slavných Miloš Zapletal popsal svoje příběhy ze showbyznysu, jak je zažil v zákulisí koncertů, zábavných programů i zpoza televizní obrazovky. Dozvíte se například, jak a proč se Bolek Polívka bránil vystupovat v televizi, jak Miloš Zapletal za jedinou korunu koupil skupinu Olympic, jak uspořádal domnělou svatbu Marie Rottrové s Jiřím Lábusem, jak ho prezidentská amnestie zachránila před vězením, anebo historku, jak ho kdysi opila Eva Olmerová. Samozřejmě se dočtete i o zákulisí Miss, které nebylo vždy tak krásné jako soutěžící dívky. Některé zase bude zajímat letitý spor Michaela Kocába s Michalem Pavlíčkem. Zapletalovy zážitky ze zákulisí a ze života slavných lidí jsou nejen zajímavé a humorné, ale často i překvapivé. A mnohé z nich nebyly dosud zveřejněné.


... zády slavných je o životě a práci těch slavných, kteří začali svoji kariéru většinou před několika desetiletími, kdy s nimi autor pracoval a za jejichž zády žil ... Za zády slavných Miloš Zapletal | Knihkupectví Daniela ... . Většina z nich je populární dodnes. ... (pohled do zákulisí českého showbyznysu) V knize Za zády slavných Miloš Zapletal popsal svoje příběhy ze showbyznysu, jak je zažil v zákulisí koncertů, zábavných programů i zpoza televizní obrazovky. Dozvíte se například, jak a proč se Bolek Polívka bránil vystupovat v televizi, jak Miloš Zapletal za jedinou korunu koupil skupinu Olympic, jak uspořádal domnělou ... ... Za zády slavných | KNIHCENTRUM.cz ... . Dozvíte se například, jak a proč se Bolek Polívka bránil vystupovat v televizi, jak Miloš Zapletal za jedinou korunu koupil skupinu Olympic, jak uspořádal domnělou ... V knize Za zády slavných Miloš Zapletal popsal svoje příběhy ze showbyznysu, jak je zažil v zákulisí koncertů, zábavných programů i zpoza televizní obrazov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY