Háčkování: Vzory od A do Z

Háčkování: Vzory od A do Z - Sarah Hazellová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sarah Hazellová
DIMENZE
5,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Háčkování: Vzory od A do Z.pdf


Chcete si knihu přečíst?Háčkování: Vzory od A do Z ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sarah Hazellová. Číst Háčkování: Vzory od A do Z Online je nyní tak snadné!

POPIS


200 základních vzorů s návody. Postupy, vzory, nové nápadité techniky - encyklopedie háčkování pro začátečníky i pokročilé. Háčkujete, a už vás trochu nudí staré, známé a obvyklé postupy? Pak je tahle knížka pro vás přesně to pravé. Nasměruje vás na novou tvůrčí cestu a najdete v ní neuvěřitelné množství neotřelých nápadů, háčkovacích vzorů a technik. Každý krok je ilustrován fotografiemi a samozřejmě nechybí ani podrobný popis práce doplněný názornými nákresy. Najdete zde úplně všechno, nač si vzpomenete. Od klasických hladkých vzorů přes plastické až po překrásné jemné krajky, vzory pestré i jednobarevné, snadné i složitější.


...ady háčkování DIY / Naučte se háčkovat řetízková očka, pevná očka, polosloupky, sloupky - Duration: 15:23 ... Háčkování - Vzory od A do Z - Sarah Hazellová | Knihy na ... ... . Udělej si sám - DIY Czech 205,881 views 15:23 Nejlevnější nabídky Háčkování Vzory od A do Z. ShopRoku 2019 Finalista . Hodnocení: 4.7 hvězdičky z 5. 105580 recenzí. Háčkování - Vzory od A do Z - Hazellová Sarah ... Vzory na pletení ; Archiv návodů ... This function has been disabled for NÁVODY NA HÁČKOVÁNÍ. OK ... Hledáte Háčkování - Vzory od A do Z od Hazellová Sarah? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžet ... Háčkování Vzory od A do Z od 256 Kč - Heureka.cz ... . OK ... Hledáte Háčkování - Vzory od A do Z od Hazellová Sarah? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Potom není nic jednodužšího než si objednat tuhle skvělou knížku Háčkování - vzory od A do Z. V téhle kní...SOUVISEJÍCÍ KNIHY