Příběhy a recepty z pošťácké brašny

Příběhy a recepty z pošťácké brašny - Věra Červená | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Věra Červená
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy a recepty z pošťácké brašny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příběhy a recepty z pošťácké brašny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Věra Červená. Číst Příběhy a recepty z pošťácké brašny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pokud si myslíte, že pošťáctví musí být zákonitě nudné povolání, milé a humorné příběhy z pošťácké brašny vás přesvědčí o opaku. S pošťáky se někteří z nás potkávají každý den a máme si s nimi někdy více co říci než s vlastními příbuznými. Na svých pochůzkách pošťačka paní Červená zažila spoustu malých i velkých překvapení, načerpala mnoho toho lidského vyprávění, ale také spoustu receptů, se kterými se se čtenáři ráda podělí.


... informace o produktu Kniha Příběhy a recepty z pošťácké brašny - Věra Červená, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Příběhy a recepty z pošťácké brašny - Věra Červená ... Příběhy a recepty z pošťácké brašny - Věra Červená ... . Příběhy a recepty z pošťácké brašny Autor: Červená, Věra Nakladatel: Motto EAN: 9788072469307 ISBN: 978-80-7246-930-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 144 stran, česky Rozměry: 12,7 × 20,5 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) Kniha: Příběhy a recepty z pošťácké brašny - Věra Červená ... Pokud si myslíte, že pošťáctví musí být zákonitě nudné povolání, milé a humorné příběhy z pošťácké brašny v ... Příběhy a recepty z pošťácké brašny - Věra Červená ... ... . vydání) Kniha: Příběhy a recepty z pošťácké brašny - Věra Červená ... Pokud si myslíte, že pošťáctví musí být zákonitě nudné povolání, milé a humorné příběhy z pošťácké brašny vás přesvědčí o opaku. S pošťáky se někteří z nás potkávají každý den a máme si s nimi něk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY