To je nápad!: Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám

To je nápad!: Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám - Owen O´Doherty | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Owen O´Doherty
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
To je nápad!: Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám.pdf


Chcete si knihu přečíst?To je nápad!: Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Owen O´Doherty. Číst To je nápad!: Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám Online je nyní tak snadné!

POPIS


Od štěpení jádra atomu po akvárium, od pulsaru po nášlapný odpadkový koš, od brzdové destičky po jednorázové pleny. Mnoho věcí, které dnes považujeme za samozřejmé, objevily, vynalezly a navrhly ženy. Žily v různých dobách i v různých zemích, některé musely překonávat velké překážky nebo se vypořádávat s předsudky. Části z nich se za jejich práci dostalo významných ocenění, zatímco jiné byly přehlíženy, upadly do zapomnění nebo si jejich myšlenky přivlastnil někdo jiný. K vynalézání a objevování je inspirovaly rozličné důvody: staly se svědkyněmi nehody, fascinovala je skrytá tajemství nekonečného vesmíru či organismů viditelných jen pod mikroskopem nebo si zkrátka povšimly nějakého problému a dostaly nápad, jak ho vyřešit. Praktický, ilustrovaný průvodce čtenáře seznámí s objevy, vynálezy a návrhy, které ovlivnily životy lidí na celém světě, a s pozoruhodnými ženami – objevitelkami a vynálezkyněmi.


...l: Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám Od štěpení jádra atomu po akvárium, od pulsaru po nášlapný odpadkový koš, od brzdové destičky po jednorázové pleny ... Odpadkovy kos na pleny seniory | Sleviste.cz ... . Mnoho věcí, které dnes považujeme za samozřejmé, objevily, ... Praktický, ilustrovaný průvodce čtenáře seznámí s objevy, vynálezy a návrhy, které ovlivnily životy lidí na celém světě, a s pozoruhodnými ženami - objevitelkami a vynálezkyněmi. To je nápad!: Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám Owen O´Doherty Nakladatel: Argo 2019 Název: To je nápad! - Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ... Objevy vynalezy | Sleviste.cz ... . To je nápad!: Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám Owen O´Doherty Nakladatel: Argo 2019 Název: To je nápad! - Úžasné objevy a vynálezy, za které vděčíme ženám. Originální název: Bright Sparks. Autor: Owen O´Doherty. Překladatel: Viola Somogyi. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Věda a technika; ISBN: 978-...SOUVISEJÍCÍ KNIHY