Já a moje příšera

Já a moje příšera - Dick King-Smith | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dick King-Smith
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Já a moje příšera.pdf


Chcete si knihu přečíst?Já a moje příšera ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dick King-Smith. Číst Já a moje příšera Online je nyní tak snadné!

POPIS


Oblíbená legenda o lochneské příšeře opět ožívá!Když Angus a Kirstie najdou na pobřeží tajemné vejce, tak netuší, že se z něj nevylíhne pták, ale příšerka. Děti jí dají jméno Crusoe. Záhadný tvor je nejdřív maličký, ale roste tak rychle, že je mu za chvíli těsné i jezírko na zahradě. Děti spolu s dědečkem a rodiči musí Crusoa odvézt na bezpečné místo a ukrýt ho před zraky lidí. A tak se zrodí legenda…Dobrodružný fantasy příběh o příšeře z jezera Loch Ness zaujal i filmaře a stal se předlohou pro úspěšné filmové zpracování.


...oje příšera The Water Horse: Legend of the Deep ... Já a moje příšera ... ... Jenže příšera trochu moc rychle roste a chlapec musí najít způsob, jak svého kamaráda ochránit před objevením a zajistit mu bezpečí. A tak se zrodí legenda… Hrají Axel Etel, Emily Watsonová, Ben Chaplin ad. ... Teda ja som čakal takú hovadinu a bolo to úplne ... Online Já a moje příšera Dobrodružná fantasy o přátelství osamělého skotského chlapce a příšerky Crusoe, která se vyklubala z nalezeného vejce. Jenže trochu moc rychle roste a Angus ji musí o ... Já a moje příšera (2007) | Kinobox.cz ... . Jenže trochu moc rychle roste a Angus ji musí ochránit před nevítanou pozorností okolí. Fantasy / Dobrodružný / Rodinný USA / Velká Británie / Austrálie, 2007, 112 min Režie: Jay Russell Předloha: Dick King-Smith (kniha) Scénář: Robert Nelson Jacobs Kamera: Oliver ... Já a moje příšera. USA, Aust...SOUVISEJÍCÍ KNIHY