Nadvláda

Nadvláda - C.J. Sansom | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
C.J. Sansom
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nadvláda.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nadvláda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor C.J. Sansom. Číst Nadvláda Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co kdyby se v roce 1940 nestal britským premiérem Wisnton Churchill, ale lord Halifax? Británie by rychle uzavřela mír s Hitlerem, odpovídá C. J. Sansom, a v roce 1952 by byla dávno v úplném područí Německa. A právě v roce 1952 začíná román Nadvláda. Pojem „druhá světová válka“ neexistuje, místo toho se říká „Dunkirkské tažení“ – a německo-sovětská válka se vede daleko na východě na frontě táhnoucí se skoro dva tisíce kilometrů. Z Británie se stal totalitní stát, britský tisk, rozhlas a televize jsou přísně kontrolovány, ulice hlídají násilničtí příslušníci Zvláštních pomocných sborů. Hlavní hrdina románu, vládní úředník David Fitzgerald, pečlivě zatajuje svůj židovský původ, protože britští Židé čelí stále větším omezením. V pozadí se skrývá Winston Churchill, který je vůdcem odboje. A v Briminghamu je v blázinci uvězněn vědec Frank Muncaster a s ním i jeho tajemství, které by mohlo navždy změnit rovnováhu světových sil. Pečlivě prostudované reálie toho, „co by bylo, kdyby“, dokreslují věrohodnost napínavých dobrodružství, špionážní zápletky i čtivost napínavě napsaného románu.


...on (Nadvláda) je samostatným pokračovaním dokumentárneho filmu Lucent ... Dominion - definition of dominion by The Free Dictionary ... .Kým ten zobrazoval prevažne veľkochovy prasiat, Dominion sa zameriava na oveľa širšie spektrum a približuje šesť hlavných oblastí, pri ktorých sú zvieratá využívané a zneužívané - obchod s domácimi a divoko žijúcimi zvieratami, vedecký výskum, zábavný a kožušinový priemysel a ... Nadvláda mužů (ve francouzském originále La Domination masculine) je kniha francouzského sociologa a antropologa Pierra Bourdieua, vydána roku 1998.Jedná se o sociologickou studii vztahů mezi pohlavími, ve které se au ... Nadvláda mužů - Wikipedie ... .Jedná se o sociologickou studii vztahů mezi pohlavími, ve které se autor snaží objasnit příčiny nadvlády mužů nad ženami v lidských společenstvích. Directed by Róbert Sveda. With Vojtech Kot...SOUVISEJÍCÍ KNIHY