Narozeninový kalendář Patagonie

Narozeninový kalendář Patagonie - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Narozeninový kalendář Patagonie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Narozeninový kalendář Patagonie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Narozeninový kalendář Patagonie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Díky tomuto nádhernému "věčnému" kalendáři už nikdy nikomu z vašich blízkých nezapomenete popřát k narozeninám. Už zase vám utekly narozeniny některého z vašich blízkých, na kterých vám záleží? Už zase jste babičce, tatínkovi nebo oblíbené sestřenici popřáli k jubileu den či týden po termínu? Připadáte si trapně? Případně jako neuctivá a chaotická osoba a ráda byste to změnila? Narozeninový kalendář jsme vydaly právě pro nás, věčné zapomnětlivky, které se hodlají proměnit v ty, které rády dělají svým přátelům a rodině radost v pravý čas. Kalendář plný krásných ilustrací je připraven jako věčný a můžete ho používat tak dlouho, jak budete potřebovat. Každý měsíc bez ohledu na daný rok si doplníte data narozenin vašich známých a blízkých, kalendář pověsíte na frekventované místo a máte skvělý přehled o všech oslavách ve vašem okolí. Ať se vám s našimi bizarními postavičkami krásně slaví všechny narozeniny, které si do kalendáře zaznamenáte.


...ávejte zboží Narozeninový kalendář v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Patagonie - Home | Facebook ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Narozeninový kalendář nástěnn ... Narozeninový kalendář Nakladatel: Patagonie EAN: 8595245701048 ISBN: 859-524-57-01048 Ilustrace: Tachezy, Andrea Popis: 1× kalendář, kroužková, 12 stran, česky Rozměry: Narozeninový kalendář Patagonie. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské rec ... Narozeninový kalendář Patagonie | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Narozeninový kalendář jsme vydaly právě pro nás, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY