Sedmý milion

Sedmý milion - Tom Segev | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tom Segev
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedmý milion.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sedmý milion ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tom Segev. Číst Sedmý milion Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorova nejvýznamnější kniha jako první ukázala zásadní vliv holocaustu na identitu, ideologii a politiku Izraele. Na základě deníků, rozhovorů a odtajněných dokumentů autor rozebírá a přehodnocuje roli politických bojů a historických osobností, jako byli David Ben-Gurion, Menachem Begin nebo Nachum Goldmann, a dokazuje, že v kritických dějinných momentech - aféry lodi Exodus 1947, procesu s Adolfem Eichmannem nebo v případu nacistického dozorce Johna Demjanjuka - stát Izrael ideologicky manipuloval s národním odkazem. Sedmý milion rozkrývá nepomíjející působení těchto bolestných událostí na národní historickou zkušenost Izraele. Přelomové dílo, bez něhož se další diskuse o tématu holocaustu neobejde.


... milion Izraelci a holocaust. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... knihy ... . Celkové hodnocení (3x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Koupit Koupit eknihu. Segevova nejvýznamnější kniha jako první ukázala zásadní vliv holokaustu na identitu, ideologii a politiku Izraele. Na základě deníků, rozhovorů a odtajněných dokumentů autor rozebírá a přehodnocuje roli politických bojů a ... Kniha: Sedmý milion (Tom Segev) | Martinus ... . Na základě deníků, rozhovorů a odtajněných dokumentů autor rozebírá a přehodnocuje roli politických bojů a historických osobností, jako byli David Ben-Gurion, Menachem Begin nebo Nachum Goldmann, a dokazuje, že v kr itických ... Sedmý milion Izraelci a holocaust . Tom Segev; Tom Segev . 3,2 . Sledovať autora . Biografie a živ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY