Všechny podoby lásky

Všechny podoby lásky - Aminatta Fornaová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Aminatta Fornaová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Všechny podoby lásky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Všechny podoby lásky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aminatta Fornaová. Číst Všechny podoby lásky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtyřicetiletý psycholog Adrian Lockheart se rozhodne odejít z Velké Británie, aby unikl z pout krachujícího manželství i poměrně úspěšné, ale už dlouhou dobu stagnující kariéry, a do hlavního města Sierry Leone přichází krátce po skončení občanské války. V nemocnici se spřátelí s mladým charizmatickým chirurgem Kaiem Mansaryem, který žije jen svojí prací a vzpomínkami na osudovou lásku Nenebeh. Jeho prvním pacientem je umírající profesor historie, jenž zase Adrianovi postupně vypráví svůj životní příběh, v jehož centru stojí vztah s ženou jeho kolegy. Román britské spisovatelky Aminatty Fornaové, který se dostal do užšího výběru na Orange Prize a obdržel Commonwealth Prize za nejlepší knihu roku 2011, je několikavrstevným příběhem o osudech všedních lidí na pozadí nevšedních historických událostí a netušených hlubinách vášně a lásky, hraničící až s posedlostí.


...niha Všechny podoby lásky Přidat komentář ... Všechny polohy lásky / Azuloscurocasinegro (2006) | ČSFD.cz ... . kačenka80. 10. ledna. Dostala jsem knihu jako dárek, tak jsem ji přečetla. ... všechny komentáře uživatele / ... Přitom Podoby lásky vzniky o rok dřív než Magnolia o dokonce o čtyři roky dřív než Láska nebeská. Kladem filmu je, že kromě jedné z povídek jsou ostatní velice dobře koukatelný a tempo a zajímavost filmu tím pádem nijak zvlášť nekolísá. Taky herci jsou na úrovni, asi poprvé mě ... Kniha Všechny podoby lásky - Trh knih - můj antikvariát online ... . Taky herci jsou na úrovni, asi poprvé mě ... Ach, Všechny podoby lásky. No řekněte, koho by už jen ten název nezaujal. Mě tedy určitě a proto když byla kniha ještě v předprodeji, jsem sjížděla cizí servery a pročítala si recenze a ohlasy. A všechny se vesměs shodovaly na jednom - že Všechny podoby lásky jsou neobyčejné dílo, které stojí za přečtení. Všechny podoby l...SOUVISEJÍCÍ KNIHY