Blíž tě nepustím: Jak v sobě najít střed a nastavit hranice

Blíž tě nepustím: Jak v sobě najít střed a nastavit hranice - Rolf Sellin | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Rolf Sellin
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Blíž tě nepustím: Jak v sobě najít střed a nastavit hranice.pdf


Chcete si knihu přečíst?Blíž tě nepustím: Jak v sobě najít střed a nastavit hranice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rolf Sellin. Číst Blíž tě nepustím: Jak v sobě najít střed a nastavit hranice Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přebíráte úkoly, které vám nenáleží? Je pro vás těžké říkat „ne“? Nasáváte do sebe často cizí pocity? A když se unavíte, máte sklon se před celým světem úplně uzavřít? Pokud byste odpověděli souhlasně, možná se potřebujete naučit lépe se o sebe postarat, být se sebou v kontaktu a začít si nastavovat hranice, a to na mentální, komunikační a energetické rovině. V dnešním světě, kde „všechno je možné“, ale kde si v sobě na druhou stranu neseme evolučně zakotvený význam příslušnosti ke skupině, to vůbec není tak snadné. Jde vlastně o schopnost se vycentrovat – abychom věděli, kdo jsme, co cítí naše tělo, jaká je naše perspektiva a co je v našem zájmu. Cílem je, aby naše hranice byly pružné, takže nás neuzavřou, nýbrž budou fungovat na základě respektu (k sobě i druhým) a pomohou nám skutečně se s druhými setkat. Kniha obsahuje sebeposuzovací test, podněty pro sebereflexi a praktická cvičení i příklady z autorovy praxe.


... mi dostal do ruky recenzní výtisk nové knihy Rolfa Sellina od nakladatelství Portál s názvem BLÍŽ TĚ NEPUSTÍM, měla jsem opravdovou radost ... Blíž tě nepustím | KNIHCENTRUM.cz ... . Podtitul knihy totiž zní Jak v sobě najít střed a nastavit hranice, což je téma, které mi přišlo opravdu víc než vhod. S nastavením a udržením vlastních hranic mám ... Blíž tě nepustím: Jak v sobě najít střed a nastavit hranice. ... Blíž tě nepustím Jak v sobě najít střed a nastavit hranice. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata ... Blíž tě nepustím Autor: ... Kniha: Blíž tě nepustím - Rolf Sellin | Knihy.ABZ.cz ... . ... Blíž tě nepustím Jak v sobě najít střed a nastavit hranice. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata ... Blíž tě nepustím Autor: Sellin, Rolf Nakladatel: Portál EAN: 9788026215165 ISBN: 978-80-262-1516-5 Knih, ve kterých se zvýšeně citlivým / přecitlivělým lidem radí, jak si nastavit hranice, vyšlo a vychází mnoho. Ale kniha Rolfa Sellina je jedna z mála, kterou napsal autor, který osobně trpěl tím, že nevěděl, j...SOUVISEJÍCÍ KNIHY