Gump: Pes, který naučil lidi žít

Gump: Pes, který naučil lidi žít - Filip Rožek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Filip Rožek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Gump: Pes, který naučil lidi žít.pdf


Chcete si knihu přečíst?Gump: Pes, který naučil lidi žít ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Filip Rožek. Číst Gump: Pes, který naučil lidi žít Online je nyní tak snadné!

POPIS


Srdceryvné vyprávění očima toulavého psa Gumpa. Příběh o cestě plné překážek a pastí,o lásce, která má sílu dosáhnout až za duhový most, o neochvějné psí obětavosti položit život za svého páníčka, o naději, kterou nespoutá ani ten nejpevnější řetěz, ale také o zvířecí moudrosti, která nám lidem otevírá oči. Gump přináší syrový a autentický příběh, vystavěný z reálných zkušeností člověka, který se celý svůj život věnuje záchraně týraných psů, odhalování psích množíren a napravování křivd, kterých se lidé v bezcitné honbě za penězi dopouští na nejlepším příteli člověka. Je to kniha bez příkras a hollywoodského zjemňování. Jako bychom nahlédli do hlavy toulavého psa Gumpa a viděli všechno, co si prožil, jeho očima. Autor se setkal s trýznivými psími osudy a s jejich zážitky, nad kterými někdy zůstává rozum stát. Touto knihou chce lidem otevřít oči a ukázat jim, že každý z nás může pomoci, pokud si začne všímat dění kolem sebe, a přestane spoléhat, že situaci napraví někdo jiný. Až pochopíme, co nám psí duše dokážou nabídnout, může být náš život mnohem bohatší. Knihu doplňují krásné akvarelové ilustrace Weroniky Gray a fotografie lidí a psů, kterými se autor v příběhu Gumpa inspiroval. Kniha vznikla v rámci charitativního projektu Gump - protože to nevzdám, do kterého se zapojily české celebrity, mimo jiné Olga Lounová, jež pro projekt složila píseň, a Marta Kubišová, která ji nazpívala. Partnery projektu jsou Český rozhlas, Mall ad. Honorář autora poputuje na záchranu opuštěných psů v útulcích.


...žek je autorem knihy Gump - pes, který naučil lidi žít ... GUMP - pes, který naučil lidi žít : Společenská próza ... ... . Už na střední škole se zajímal o kreativní tvorbu, a proto roku 1994 nastoupil do oddělení produkce TV Nova. Brzy se stal dramaturgem redakce zábavy, posléze pracoval na svém kariérním… Podrobnosti. Gump: Pes, který naučil lidi žít Gump: Pes, který naučil lidi žít Gump je pes, jehož majitelé opustili už jako štěně. Na jeho příběhu, který vypráví sám Gump, chce auto ... Recenze Gump: Pes, který naučil lidi žít - Filip Rožek ... ... . Na jeho příběhu, který vypráví sám Gump, chce autor apelovat na lidi, aby si uvědomili, že zvířata jsou živé bytosti, za něž máme zodpovědnost. V sobotu 28.9.2019 v Praze na Pankráci se uskuteční akce na oslavu svátku zvířat - Světový den zvířat 2019, kde budete moci knihu "Gump, pes, který naučil lidi žít" zakoupit a přímo tím podpořit prodávající spolky ;) Gump - Pes, který nau...SOUVISEJÍCÍ KNIHY