Kdo se to na nás dívá!: Co prozrazují a tají sochy města Litoměřice

Kdo se to na nás dívá!: Co prozrazují a tají sochy města Litoměřice - Oldřich Doskočil, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Oldřich Doskočil,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdo se to na nás dívá!: Co prozrazují a tají sochy města Litoměřice.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kdo se to na nás dívá!: Co prozrazují a tají sochy města Litoměřice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oldřich Doskočil,. Číst Kdo se to na nás dívá!: Co prozrazují a tají sochy města Litoměřice Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace Kdo se to na nás dívá! aneb Co prozrazují a tají sochy města Litoměřice čtenáře netradičním způsobem provedou po tomto malebném městě plném památek a zajímavostí. Litoměřické exteriérové plastiky a skulptury, pomníky, reliéfy na fasádách, bysty významných osobností, jež se na nás dívají z výšky mnohdy již dlouhou řadu let a my mnohdy ani nevíme, že tu jsou. Velkoformátová kniha plná fotografií, ať již historických, nebo současných z objektivu místního fotografa Pavla Rývy, vyslovuje názory, někdy i ne zcela v souladu s většinovým úzusem. Také si dovoluje předkládat návrhy. Je to práce nejen poznávací, tedy učebnicového charakteru, ale i diskusní, jež by chtěla vyprovokovat o dané téma hlubší zájem. Autorem poutavého textu je Oldřich Doskočil.


...e Kdo se to na nás dívá! aneb Co prozrazují a tají sochy města Litoměřice čtenáře netradičním způsobem provedou po tomto malebném městě plném památek a zajímavostí ... Kdo se to na nas diva pavel ryva | Sleviste.cz ... . Litoměřické exteriérové plastiky a skulptury, pomníky, reliéfy na fasádách, bysty významných osobností, jež se na nás dívají z výšky ... Publikace Kdo se to na nás dívá! aneb Co prozrazují a tají sochy města Litoměřice čtenáře netradičním způsobem provedou po tomto malebném městě plném památek a zajímavostí. Litoměřické exteriérové plastiky a skulptury, pomníky, reliéfy na fasádách, bysty významných osobností, jež se na nás dívají z výšky ... Trávit čas knihou Kdo se ... Kdo se to na nás dívá! Co prozrazují a tají sochy města ... ... . Litoměřické exteriérové plastiky a skulptury, pomníky, reliéfy na fasádách, bysty významných osobností, jež se na nás dívají z výšky ... Trávit čas knihou Kdo se to na nás dívá!: Co prozrazují a tají sochy města Litoměřice! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Kdo se to na nás dívá!: Co prozrazuj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY