Třináctá oběť

Třináctá oběť - Tony Parsons | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tony Parsons
DIMENZE
4,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Třináctá oběť.pdf


Chcete si knihu přečíst?Třináctá oběť ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tony Parsons. Číst Třináctá oběť Online je nyní tak snadné!

POPIS


12 mrtvých dívek Za rozbřesku jednoho zasněženého únorového rána je v centru londýnské Čínské čtvrti nalezen chladírenský kamion. V něm je dvanáct žen, které do země nepochybně přicestovaly nelegálně. 13 pasů V kabině opuštěného nákladního vozu ale detektiv konstábl Max Wolfe z centrály na West Endu najde třináct pasů. Kam zmizela? Hon za pohřešovanou ženou zavede Wolfa do samotného srdce temného světa soustředěného okolo pašování lidí, masové migrace a obchodu s masem dvacátého prvního století. A je přinucen položit si otázku, která sužuje dnešní dobu. Co byste udělali pro to, abyste našli nový domov?


...náctá oběť. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Třináctá oběť - Tony Parsons | Elektronická kniha na Alza.sk ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Třináctá oběť. Tony Parsons. Klasická kniha 279 Kč (pevná vazba) E-kniha 249 K ... Kniha Třináctá oběť Přidat komentář. Stanas513. 12. března. Kniha se četla dobře, nejspíš jsem ale opět sáhla někam doprostřed série ... Třináctá oběť (Tony Parsons) - Centrum DETEKTIVKY ... . Stanas513. 12. března. Kniha se četla dobře, nejspíš jsem ale opět sáhla někam doprostřed série. ... Román Třináctá oběť je čtvrtou česky vydanou knihou britského autora Tony Parsonse, v hlavní roli s detektivem Maxem Wolfem. Děj románu začíná ve chvíli...SOUVISEJÍCÍ KNIHY