Dornova metoda jemná cesta ke středu

Dornova metoda jemná cesta ke středu - Gamal Raslan | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Gamal Raslan
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dornova metoda jemná cesta ke středu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dornova metoda jemná cesta ke středu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gamal Raslan. Číst Dornova metoda jemná cesta ke středu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dornova metoda je jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby, obratle i brány energie bezpečně a přesně uváděny do původních správných poloh. Děje se to dynamicky, z aaktivní spoluúčasti pacienta. V této knize je Dornova metoda doplněna Breussovou masáží, která upravuje klouby a vyrovnáva statiku těla. Kontaktní látkou pro obě metody je třezalkový olej, jehož léčivé účinky se spolupodílejí na dobrých výsledcích těchto metod.


...a metoda jemná cesta ke středu Autor: Raslan, Gamal Nakladatel: Poznání EAN: 9788087419427 ISBN: 978-80-87419-42-7 Originál: Der sanfte Weg zur Mitte: Die Dorn-Methode Překlad: Schwingerová, Mária Popis: 1× kniha, vázaná, 197 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: Kniha Dornova metoda ... Dornova metoda (Gamal Raslan) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Jemná cesta ke středu. Autor: Gamal Raslan Dornova metoda vznikla díky Dietorovi Dornovi. Dornova metoda je jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby, obratle i brány energie bezpečně a přesně uváděny do původních správných poloh. Dornova metoda je jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby, obratle i brány energie bezpečně a přesně uváděny do původ ... Dornova metoda jemná cesta ke středu Gamal Raslan ... ... . Dornova metoda je jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby, obratle i brány energie bezpečně a přesně uváděny do původních správných poloh. Dornova metoda je jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby, obratle i brány energie bezpečně a přesně uváděny do původních správných poloh. Děje se to dynamicky, za aktivní spoluúčasti pacienta. V této knize je Dornova metoda...SOUVISEJÍCÍ KNIHY