Kavky nad městem

Kavky nad městem - Vlasta Dušková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vlasta Dušková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kavky nad městem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kavky nad městem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlasta Dušková. Číst Kavky nad městem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Silný, drsný, přitom však jímavý příběh jedné „obyčejné“ německo-české rodiny s kořeny pevně zasazenými v Krumlovsku, v pohraniční oblasti, kde se nepokoje mezi obyvateli německé a české národnosti vyskytovaly už před vznikem Československé republiky, natož pak v létech, která následovala. Čtenář se seznamuje se třemi generacemi příslušníků smíšené rodiny, jejichž osudy a lásky se volně prolínají v časovém úseku v letech 1917 až 1958. Děj sleduje životní příběh Němce Frederika Webera a jeho sestry Gréty, provdané za Čecha Jáchyma Vilhuma, i jejich potomků, kteří se posléze potýkají nejen s poválečným šílenstvím, ale i s další obměnou totalitního režimu, nastupujícím komunismem.


...vky nad městem Přidat komentář. Nočnípták ... Dušková Vlasta: Kavky nad městem | MALL.CZ ... . 8 23.10.2019. Patřím do tábora těch čtenářů, kterým se kniha líbila. ... Kavky nad městem by Great Content s.r.o. - Issuu Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's ... Všechny informace o produktu Kniha Kavky nad městem - Vlasta Dušková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kavky nad městem - Vlasta Dušková. Celkově lze Kavky nad městem popsat jako př ... Kniha Kavky nad městem - Vlasta Dušková | knizniklub.cz ... . Celkově lze Kavky nad městem popsat jako příjemný a velmi zajímavý román, ve kterém je obs...SOUVISEJÍCÍ KNIHY