Podivný případ se psem

Podivný případ se psem - Mark Haddon | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Mark Haddon
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Podivný případ se psem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Podivný případ se psem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mark Haddon. Číst Podivný případ se psem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výjimečný příběh o výjimečném světě autistického chlapce. Christopher Boon je patnáctiletý hoch, který nerozumí lidským citům a nemá rád, když se ho kdokoli dotkne, ale je to matematický génius a obdivovatel Sherlocka Holmese. Když jednoho dne najde za plotem zahrady vidlemi zapíchnutého psa, rozhodne se, že vypátrá pachatele, a mimovolně vyřeší zdánlivě neřešitelnou krizi manželství svých rodičů. Detektivní novela byla ve Velké Británii zvolena Knihou roku 2003 v rámci prestižní Whitbreadovy ceny. Tentokrat jako audioverze.


... případ se psem Výjimečný příběh o výjimečném světě autistického chlapce ... Podivný případ se psem - pozvánka - YouTube ... . Christopher Boone je patnáctiletý hoch, který nerozumí lidským citům a nemá rád, když se ho kdokoli dotkne, ale je to matematický génius a obdivovatel Sherlocka Holmese. Podivný případ se psem (2) Románová novela britského autora originálním způsobem zachycuje svět lidí, stižených poruchou osobnosti, na příběhu 15letého autistického chlapce. V psychologickém příběhu vypráví hrdina, 15letý chlapec trpící autismem, o ... SKUTR vyšetřuje Podivný případ se psem - Kulturio.cz ... . V psychologickém příběhu vypráví hrdina, 15letý chlapec trpící autismem, o svém pátrání po vrahovi sousedčina psa. Kniha: Podivný případ se psem Autor: Mark Haddon Přidal(a): mn Podivný případ se psem . Nakladatelství ARGO 2003 . Literární druh: epika Žánr: detektivní román + psychologický Vypravěč: ich forma, přímá řeč, z poh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY