Poslední léto

Poslední léto - Judith Kinghornová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Judith Kinghornová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední léto.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poslední léto ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Judith Kinghornová. Číst Poslední léto Online je nyní tak snadné!

POPIS


Píše se rok 1914, začátek nádherného zlatého léta – a konec jedné éry. Na víkendovém večírku se Clarissa seznámí s Tomem Cuthbertem, studentem univerzity, který je na prázdninách u své matky, hospodyně Deyning Parku, a je jím naprosto okouzlená. Tom je pohledný a uhrančivý, ale taky ambiciózní, chytrý, rozhodnutý pro kariéru právníka, bystrý pozorovatel a muž, který dobře ví, co chce. A teď právě je tím, co chce, Clarissa. Zatímco se přátelství mezi oběma mladými lidmi prohlubuje, svět a politika kolem nich se mění. A zanedlouho světem – a vším, co znají – otřese válka, která jim navždy změní život.


... léto 2019 13+ 1 h 49 m Filmy pro náctileté Teenageři z jedné chicagské střední školy prožívají před nástupem na vysokou zásadní léto ... Poslední léto (2014) | FILMTORO ... . Mladá Japonka má čtyři dny na to, aby se rozloučila se svým šestiletým synkem, jehož soud svěřil do péče evropského otce. Setkání se odehrává u italského pobřeží na jachtě zámožné rodiny jejího exmanžela. Žena zůstane sama s posádkou, která dostala… Poslední léto před nástupem na vysokou je prošpikováno nejrůznějšími milostnými dobrodružstvími i rozloučením se se životem typického amerického středoškoláka. Hrají: K.J. Apa, Maia Mitchell, Jacob Latimore, Halston Sage, Tyler Posey, Mario Revolori, Sosie Bacon Režie: William Bindley. Délka: 109 minut Pr ... Poslední léto - Wikipedie ... . Hrají: K.J. Apa, Maia Mitchell, Jacob Latimore, Halston Sage, Tyler Posey, Mario Revolori, Sosie Bacon Režie: William Bindley. Délka: 109 minut Premiéra: 3. 5. 2019 ×Kvůli zablokování přihlášení přes Facebook se k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY