Škola světové kuchyně: Průvodce nejzajímavějšími recepty z celého světa

Škola světové kuchyně: Průvodce nejzajímavějšími recepty z celého světa - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Škola světové kuchyně: Průvodce nejzajímavějšími recepty z celého světa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Škola světové kuchyně: Průvodce nejzajímavějšími recepty z celého světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Škola světové kuchyně: Průvodce nejzajímavějšími recepty z celého světa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kompletní kurz světové kuchyně je připravený ve spolupráci s šéfkuchaři prestižní mezinárodní italské kuchařské školy ALMA. 120 receptů na nejznámější či nejtypičtější pokrmy národních kuchyní je seřazeno podle jednotlivých světadílů a zemí. Jejich hlavní součástí je názorný výklad s barevnými fotografiemi, které krok za krokem popisují přípravu, vysvětlují jednotlivé postupy od základních až po pokročilé a předvádějí, jak pokrm správně servírovat. Kniha je velkým pomocníkem i těm, kdo nejsou znalci exotických pokrmů, a to nejen proto, že nabízí velmi jasný postup – v závěru je též uveden podrobný slovníček s vysvětlením nejsložitějších pojmů a s radami, kde získat nebo čím případně nahradit cizokrajné suroviny.


...světové kuchyně Průvodce nejzajímavějšími recepty z celého světa ... Knihy na téma: Národní jídla | Dobré Knihy.cz ... . Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené ... Všechny informace o produktu Kniha Škola světové kuchyně, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Škola světové kuchyně. Škola světové kuchyně od 244 Kč - Heureka.cz Průvodce nejzajímav ... Priprava pokrmu i | Sleviste.cz ... . Škola světové kuchyně od 244 Kč - Heureka.cz Průvodce nejzajímavějšími recepty z celého světa Zdroj: Archiv nakladatelství Kompletní kurz světové kuchyně obsahuje 120 receptů na nejznámější či nejtypičtější pokrmy národních kuchyní a je seřazen podle jednotlivých světadílů a zemí. Mladá Fronta Škola světové kuchyně. Průvodce nejzajímavějšími recepty z celého ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY