Strašidlář: Mezi námi obry

Strašidlář: Mezi námi obry - Hynek Klimek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hynek Klimek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Strašidlář: Mezi námi obry.pdf


Chcete si knihu přečíst?Strašidlář: Mezi námi obry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hynek Klimek. Číst Strašidlář: Mezi námi obry Online je nyní tak snadné!

POPIS


Starý šumavský horal poutavě vypráví o obrech, kteří žili na našem území dávno předtím, než ho začali osidlovat lidé. Ani on sám není obyčejný smrtelník, je totiž kouzelným dědečkem, a tak si z časů obrů mnohé pamatuje, protože některé z nich sám dobře znal. Přiblíží vám, jak to bylo například s obry na Šumavě a proč tam už dlouhý čas nežijí. Jeho vyprávění vám odhalí, že se vyskytovali obři hodní i zlí, dobří i krutí, pilní i líní, bojovní i strašpytlové. V tomhle to s nimi zkrátka bylo jako u lidí. Někteří obři lidem pomáhali, jiní škodili, ale ani v tom se od člověčího pokolení nelišili. Dočíst se můžete i o různých monstrech, hrozivých strážcích ukrytých pokladů a dalších pozoruhodnostech z tajemného světa dávných pověstí a pohádek. Veselá vyprávění se střídají s docela strašidelnými, takže se rozhodně nebudete nudit. Originální mapka na předsádkách s výskytem obřích bytostí vám ukáže, kde která přebývala.


...lář - Mezi námi obry Vydejte se s námi po stopách obrů!Dočtete se o různých monstrech, hrozivých strážcích ukrytých pokladů a dalších obřích pozoruhodnostech z tajemného světa ... Strašidlář - Mezi námi přízraky - Hynek Klimek - Megaknihy.cz ... ... Strašidlář - Mezi námi obry 5. 2 recenze ; Starý šumavský horal poutavě vypráví o obrech, kteří žili na našem území dávno předtím, než ho začali osidlovat lidé. Ani on sám není obyčejný smrtelník, je totiž kouzelným dědečkem, a tak si z časů obrů mnohé pamatuje, protože některé z nich sám dobře znal. ... Strašidlář - Mezi námi čerty Pekelné příběhy o čertech, čerticích, ďáblech i raraších pro všechny děti, které se občas rády bojí. Seznamt ... Strašidlář - Mezi námi obry - Hynek Klimek - Megaknihy.cz ... . ... Strašidlář - Mezi námi čerty Pekelné příběhy o čertech, čerticích, ďáblech i raraších pro všechny děti, které se občas rády bojí. Seznamt...SOUVISEJÍCÍ KNIHY