Trenér

Trenér - Martin Kodýdek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Kodýdek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Trenér.pdf


Chcete si knihu přečíst?Trenér ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Kodýdek. Číst Trenér Online je nyní tak snadné!

POPIS


Prokop Veselý a Tibor Stančev jsou dva fotbaloví trenéři. To je však asi jediná věc, kterou mají společnou. První český román mapující svět dětského fotbalu nabízí napínavý příběh a dva odlišné pohledy na mládežnickou kopanou. Kdo uspěje? Prokopův Spartak, nebo Dynamo vedené Stančevem? Nebo někdo úplně jiný? A co je vlastně úspěch? Kniha nabízí nejen pohled na fotbalový trávník, kde malí kluci svádějí líté boje, ale také pohled do jejich křehké duše a do hlav ambiciózních rodičů, kteří mnohdy neváhají obětovat dětské sny ve prospěch svých. Druhá kniha Martina Kodýdka opět zaujme dokonalým vykreslením specifického prostředí, přičemž důležitou roli hrají humor a nadhled.


...nér. 1,002 likes · 182 talking about this ... Trenér golfu Praha - Trenink golfu, lekce golfu, výuka ... ... . Výcvik psů všech plemen od štěňátek po zkušené mazáky v Brně i online! Trenér je odborně a pedagogicky vzdělaný tělovýchovný pracovník, který vede sportovcův tréninkový proces, přípravu na sportovní vystoupení i toto vystoupení samotné a spoluzodpovídá za dosažený výsledek.. Trenér musí kromě odborné způsobilosti oplývat i dalšími nezbytnými vlastnostmi - musí být dobrým psychologem, neboť je pro sportovce často i důvěrníkem. ⚡️Děkuju za zhlédnutí, pro více i ... Vladimír Růžička - Wikipedie ... . ⚡️Děkuju za zhlédnutí, pro více info scrolluj dolů! ⚡️ ☑️Obchodní nabídky zasílejte prosím na [email protected] Support a Creator: dynamis-st0rm Discord- https://discord ... čeština: ·osoba, která někoho trénuje··osoba, která n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY