Bodyguardka II.: Lev práva

Bodyguardka II.: Lev práva - Leena Lehtolainenová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Leena Lehtolainenová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bodyguardka II.: Lev práva.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bodyguardka II.: Lev práva ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leena Lehtolainenová. Číst Bodyguardka II.: Lev práva Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý díl trilogie začíná v Itálii, kam Hilja odletěla za svým milencem jménem David Stahl, který se tu skrývá před běloruskou mafií. Jednoho dne však David zmizí a zoufalá Hilja se vrací do Finska. Najme si ji podnikatelka Monica, která už ji kdysi zaměstnávala. Nyní si otevřela restauraci, ale někdo jí vyhrožuje. Ve snaze klientku ochránit a zjistit, jak je to s Davidovým zmizením, se Hilja ocitne uprostřed vražedného komplotu mezinárodní mafie, která jí jde po krku. Leena Lehtolainen je nejprodávanější finskou autorkou detektivních románů. Série kriminálních příběhů o komisařce Marii Kalliové dosáhla mezinárodního úspěchu, knihy byly přeloženy do více než 20 jazyků a tři tituly z této řady i do češtiny. Je držitelkou několika ocenění, mimo jiné ceny Johtolanka (Stopa) každoročně udělované nejlepší detektivce roku. Mnoho jejích příběhů bylo zdramatizováno či zfilmováno.


...ardka II. Lev práva 2014; Zasněžená žena 2007; Krev v jezeře 2003; Ostrov s majákem 2009; Bodyguardka 2014; Spirála smrti 2009; všech 6 knih autora ... Recenze: Leena Lehtolainen - Bodyguardka II - Recenze ... ... . Kniha Bodyguardka II. Lev práva je v Kniha: Bodyguardka II. -- Lev práva - Leena Lehtolainenová ... Podtitul: Lev práva. Druhý díl z napínavé série detektivních thrillerů od populární finské autorky psychologicky laděných detektivek přináší další případ drsné profesionální bodyguardky Hilji. ... Bodyguardka II. Lev práva. Přidat recenzi Magazín OKO (2) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehod ... Kniha: Bodyguardka II: Lví práva (Leena Lehtolainenová ... ... . ... Bodyguardka II. Lev práva. Přidat recenzi Magazín OKO (2) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Podobné f...SOUVISEJÍCÍ KNIHY