Ekonomix

Ekonomix - Dan E. Burr, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dan E. Burr,
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ekonomix.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ekonomix ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dan E. Burr,. Číst Ekonomix Online je nyní tak snadné!

POPIS


Úvod do ekonomie v podobě komiksu. Čím se od sebe liší kapitalismus, socialismus a komunismus? Jak je to opravdu s neviditelnou rukou trhu? Je svobodný trh opravdu svobodný? Co bylo příčinou poslední ekonomické krize? Jaký je rozdíl mezi jednotlivci a podniky? Je lepší škrtat, nebo stimulovat hospodářský růst? Na všechny tyto otázky a celou řadu dalších nabízejí ve své knize srozumitelnou a zábavnou odpověď spisovatel a novinář Michael Goodwin a kreslíř Dan E. Burr. Jejich stručný úvod do dějin ekonomie, finančnictví a hospodářského vývoje od počátků kapitalismu až do současnosti představuje nejdůležitější světové ekonomy a jejich teorie, objasňuje základní ekonomické pojmy a shrnuje dění na americké i mezinárodní politické a ekonomické scéně – to vše jasně, přehledně, s neodolatelným humorem a obdivuhodnou kreslířskou zkratkou.


...konomix, can provide for all of your Solar and Solar related needs, including solar generation for residential and commercial premises, single or three phase solar systems, grid-tied, hybrid and off-grid systems, SPPA and land-lord specific solutions, solar security applications, solar lighting, solar air-conditioning and industry specific ... Ekonomik DD Wirebound Form Dd Check Register W/10 Left ... ... ... Ekonomix is an extremely professional Company & exciting for me to support Family owned & small business. I would sincerely like to thank all the Sales Team, Electricians, & Staff, more importantly my Sales Rep Trevor who was professional, detailed & not pushy. Ekonomix Solar specialises in providing economic long term energy solutions for business and domestic ... Ekonomik Financial Record Summary 8 34 x 10 100percent ... ... . I would sincerely like to thank all the Sales Team, Electricians, & Staff, more importantly my Sales Rep Trevor who was professional, detailed & not pushy. Ekonomix Solar specialises in providing economic long term energy solutions for business and domestic ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY