Rozchod s Evropou

Rozchod s Evropou - Jindra Tichá | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jindra Tichá
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozchod s Evropou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rozchod s Evropou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jindra Tichá. Číst Rozchod s Evropou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Osmnáctá kniha známé česko-novozélandské autorky Jindry Tiché se vrací k problematice emigrace. Hrdinka Anna se narodila v Praze, která ji poznamenala navždy. Byla Evropanka tělem i duší. Svou vlast opustila po sovětské invazi do Československa v roce 1968. Emigrovala až na samý konec světa, do zapadlého koutu kdysi mocného britského impéria, na Nový Zéland. Den, kdy musela Evropu opustit, počítala k nejčernějším dnům svého života. V letech sovětské okupace domů nemohla. Při výročí sovětského přepadení Československa se Anna neubrání vzpomínkám. Náhle zatouží vidět stará místa, staré přátele. Chce se do Čech vrátit na celé léto i s rodinou. Doufá, že se jí podaří ve svých vnucích vzbudit lásku nejen ke staré vlasti, ale k Evropě vůbec. Nepočítá ale s tím, že za čtyřicet pět let se změnila jak ona sama, tak i Čechy a celá Evropa. Rozchod s Evropou zachycuje dnešní život tohoto světadílu realisticky a bez příkras. Zároveň je to hold lásce k vlasti, která emigranta k domovině navždy poutá.


... s Evropou zachycuje dnešní život tohoto světadílu realisticky a bez příkras ... Rozchod - YouTube ... . Zároveň je to hold lásce k vlasti, která emigranta k domovině navždy poutá. Sdílet 0. kategorie Knihy » Beletrie » Česká a slovenská beletrie. Nakladatel AKROPOLIS datum vydání 7.10.2014 ... Rozchod s Evropou zachycuje dnešní život tohoto světadílu realisticky a bez příkras. Zároveň je to hold lásce k vlasti, která emigranta k domovině navždy poutá. Kniha je zařazena v kategoriích Próza - beletrie > Romány > Romány dle náro ... Rozchod s Evropou (Jindra Tichá) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Kniha je zařazena v kategoriích Próza - beletrie > Romány > Romány dle národ ů > České ... Rozchod s Evropou. Osmnáctá kniha známé česko-novozélandské autorky Jindry Tiché se vrací k problematice emigrace. Hrdinka Anna se narodila v Praze, která ji poznamenala navždy.... při objednávce nad 599,- ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY