Maminčiny recepty: Hravě a zdravě

Maminčiny recepty: Hravě a zdravě - Lenka Sedlářová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lenka Sedlářová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Maminčiny recepty: Hravě a zdravě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Maminčiny recepty: Hravě a zdravě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Sedlářová. Číst Maminčiny recepty: Hravě a zdravě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cítíte se často unaveni? Máte špatnou náladu? Chce se vám spát ve chvíli, kdy byste potřebovali být čilí?Možná je to tím, jak se stravujete. Někdy stačí málo k tomu, abyste se cítili lépe. Stačí zařadit do jídelníčku více zeleniny, tučné maso nahradit masem libovým nebo rybou, knedlíky třeba bulgurem, hutnou smetanovou omáčku lehkou zeleninovou. Vyzkoušejte recepty z této knihy a sami se přesvědčíte, že i lehká zdravá strava může chutnat, zasytit a hlavně vám pomůže cítit se fit. Všechny recepty pro vás autorka uvařila, zapsala a vyfotila, takže na vás zbývá už jenom knihu otevřít, vybrat si, na co máte chuť a pustit se do díla. Ať vám chutná!


...a chce, abyste byli zdraví. A základem pevného zdraví je zdravá strava ... Maminčiny recepty hravě a zdravě, Lenka Sedlářová | Aukro ... . Proto maminka nachystala ty nejlepší recepty pro zdravý životní styl a vydala je v knížce Hravě a zdravě.Můžete si ji koupit v běžných knihkupectvích, e-shopech nebo přímo od nakladatelství Rubico.. Rádi pečete? Hledáte Maminčiny recepty - Hravě a zdravě od Sedlářová Lenka? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR 0 hodnocení Maminčiny recepty - Hravě a zdrav ... Kniha: Maminčiny recepty Hravě a zdravě | Knihy.ABZ.cz ... . 33 prodejen po celé ČR 0 hodnocení Maminčiny recepty - Hravě a zdravě 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Cítíte se často unaveni? Máte špatnou náladu? Chce se vám spát ve chvíli, kdy byste potřebovali být čilí? Možná je to tím, jak se stravujete. Někdy stačí málo k tomu, abyste...SOUVISEJÍCÍ KNIHY