Příspěvek k dějinám radosti

Příspěvek k dějinám radosti - Radka Denemarková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Radka Denemarková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Příspěvek k dějinám radosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příspěvek k dějinám radosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radka Denemarková. Číst Příspěvek k dějinám radosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sebevražda bohatého postaršího muže se brzy ukáže jako nepravděpodobná. Vnímavý Policista neúnavně pátrá po skutečných důvodech té podivné smrti, jež ho dovedou k tajemnému domu pod Petřínem. Záhad a motivů přibývá, stejně jako hodin strávených s mladou Vdovou. Hlavními postavami jsou ale tři, možná čtyři ženy, vzdělané, smělé a oddané vyšší spravedlnosti, podle níž oběť a viník ztrácejí svou původní dualitu. A v echu doráží palčivá otázka: kolik nás ještě čeká násilí a válek, než všechno to neštěstí člověka konečně polidští?Autorčin groteskní román valící se jako láva však také promlouvá o potřebě doteků, neboť „těla nelžou a jejich paměť neklame“. A roli přímo tažnou mají v knize svobodné bytosti, pro něž je laskavost mocnější než zákony vládců — švitořivé vlaštovky.


...vek k dějinám radosti totiž patří k tomu nejlepšímu, co se mi v poslední době dostalo pod ruku ... Příspěvek k dějinám radosti - Denemarková Radka | Prodej knih ... . Autorka dokázala čtivě zpracovat velmi těžké téma. Jednotlivé epizody se pospojovaly v ucelený příběh, který popisuje odvěké křivdy (válečným polem je tělo slabšího), bolest, utrpení, ponížení, ale i lásku ... Příspěvek k dějinám radosti book. Read 24 reviews from the world's largest community for readers. Sebevražda bohatého postaršího muže se brzy ukáže jako ... Příspěvek k dějinám těla Radka ... Příspěvek k dějinám radosti - Radka Denemarková od 203 Kč ... ... . Sebevražda bohatého postaršího muže se brzy ukáže jako ... Příspěvek k dějinám těla Radka Denemarková: Příspěvek k dějinám radosti.Brno, Host, 2014, 334 s. Poslední román Radky Denemarkové Příspěvek k dějinám radosti do sebe vtahuje kompoziční principy různých žánrů: je to trochu detektivka, tro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY