Učení mučení

Učení mučení - Daniel Pennac | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Daniel Pennac
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Učení mučení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Učení mučení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Pennac. Číst Učení mučení Online je nyní tak snadné!





POPIS


V částečně autobiografické knize vychází Daniel Pennac z paradoxní osobní zkušenosti: tento kdysi „špatný žák“ a „beznadějný případ“ nakonec vystudoval vysokou školu a třicet let působil jako učitel na druhém stupni a profesor francouzštiny. Po roce 1973 dokonce začal psát a jeho románový cyklus o potrhlé rodině Malaussénových mu přinesl neobyčejný úspěch u čtenářů i kritiky. Ve své knize Učení mučení líčí, jak se trpké dětské zkušenosti beznadějného žáka a lempla, navíc postiženého dysortografií, později promítly do jeho přístupu k žákům (často pracoval s problematickými dětmi na předměstských sídlištích), jak je při hodinách poněkud svérázným způsobem motivoval a jak jeho výuka naučila žáky myslet a často je rozhodujícím způsobem poznamenala na celý život. Kniha Učení mučení získala ve Francii v roce 2007 prestižní Renaudotovu cenu. Kniha napsaná svižným a čtivým stylem může být dobrou inspirací nejen pro učitele a vychovatele, ale i pro rodiče a vůbec všechny čtenáře, kteří jsou přesvědčeni, že člověka netřeba otloukati, ale rozvíjeti.


...nemá být mučení. Ve škole ti to nejde? Každé ráno se probouzíš s hrůzou, co zas bude ve škole? Chceš se učit, ale nevíš, jak na to? Jak se efektivně učit Metoda 5P Tipy pro učení se jazykům Myšlenkové map y ... Kniha: Učení mučení - Daniel Pennac | Knihy.ABZ.cz ... . Učení není mučení. Menu Vyhledávání Vítejte na našem webu. Milé děti, zodpovědně pracujte z pohodlí domova. Vzpomeňte si každé ráno na náš ranní pozdrav. (DOBRÝ DEN, HEZKÝ DEN, SPOLEČNĚ VŠE DOKÁŽEM!) Pracujte pravidelně, neodkládejte si práci na další dny, ať je domácí výuka účinná. The Office Cast Reunites for Zoom Wedding: Some Good News with John Krasinski ... Učení nebo mučení? - Psychologie pro každého ... . (DOBRÝ DEN, HEZKÝ DEN, SPOLEČNĚ VŠE DOKÁŽEM!) Pracujte pravidelně, neodkládejte si práci na další dny, ať je domácí výuka účinná. The Office Cast Reunites for Zoom Wedding: Some Good News with John Krasinski Ep. 7 - Duration: 18:23. SomeGoodNews Recommended for you. New Učení bez mučení. 419 likes. Inspirace nejen pro studium angličtiny UČIT SE M...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY