Zkroť nudu: Více než 250 tipů proti nudě

Zkroť nudu: Více než 250 tipů proti nudě - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zkroť nudu: Více než 250 tipů proti nudě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zkroť nudu: Více než 250 tipů proti nudě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Zkroť nudu: Více než 250 tipů proti nudě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pozor, pozor! Tato kniha je naprosto nabitá bezkonkurenční zábavou a aktivitami! Odteď už se nemusíš doma nudit, když venku prší. Odemkni dveře své představivosti a kreativitě a vyrob si například opravdu nechutný barevný sliz nebo zorganizuj vlastní televizní show. Zaměstnej své neposedné ruce, vyráběj a vytvářej vlastní projekty, skládej origami anebo si vybuduj vlastní bláznivé golfové hřiště. Můžeš hrát spoustu her s kamarády. A když budeš chtít, můžeš potrápit svou paměť i svůj mozek zábavnými fakty nebo si zkusit jednu z deskových her, kterou najdeš v kapse na konci knihy.


...udu Více než 250 tipů proti nudě. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Privacy - Chytrabudoucnost.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Zkroť nudu: Více než 250 tipů proti nudě Pozor, pozor! Tato kniha je naprosto nabitá bezkonkurenční zábavou a aktivitami! Odteď už se nemusíš doma nudit, když venku prší. Odemkni dveře své představivosti a kreativitě a vyrob si například opravdu nechutný barevný sliz nebo zorganiz ... Pro nejmenší — Pro děti a mládež — Academia ... . Odemkni dveře své představivosti a kreativitě a vyrob si například opravdu nechutný barevný sliz nebo zorganizuj vlastní televizní show. Zaměstnej ... Více než 250 tipů proti nudě. autor neuveden. Info: Euromedia Group - Pikola, 2019 (1.) - váz., 160 str. Z angl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY