Lepší život

Lepší život - Anna Gavalda | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Gavalda
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Lepší život.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lepší život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Gavalda. Číst Lepší život Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mathilde je 24, žije v Paříži v podnájmu s dvěma spolubydlícími a místo studia píše PR články pro firmu svého švagra. Říká, že je šťastná, ale vždycky se musí napít, aby si to připomněla. Jednoho dne zapomene v kavárně kabelku. Stane se zázrak: tašku vezme podivný muž, nehezký, venkovský typ s neobvykle přímým vyjadřováním a vrátí ji Mathilde naprosto nedotčenou. O několik měsíců později se právě kvůli tomuto muži rozhodne změnit svůj život. Yannovi je 26. Lepší vzdělání už mít nemůže, ale zatím nenašel práci. Živí se proto jako prodavač a očekává lepší zítřky. Neříká, že je nešťastný, ale často, když přechází po mostě nad Seinou, si představuje, že skočí dolů a utopí se. Jednoho dne ho soused pozve za odměnu na večeři. Za pár hodin se právě kvůli tomuto muži rozhodne změnit svůj život. Dva příběhy dvou mladých lidí naší doby, sytých, ale vyhladovělých, uhlazených, dobře vychovaných, ale rozzlobených a nespokojených, kteří se rozhodnou radikálně změnit svůj život i s tím rizikem, že se dopustí omylu, než aby žili jako doposud.


...žít lepší život? Na Happymag.cz se dozvíte tipy, jak být spokojenější v životě a dělat, co vás baví Peter Urbanec - https://peterurbanec ... Lepší.TV - 117 televizí přes internet online. Zkus za ... ... .sk/ Cesta Úspěšných - https://www.cestauspesnych.cz/ What is your motive? And do you want to be better? The key is to ge... Zažívají zde migranti opravdu svůj lepší život? Na pozadí konkrétních příběhů film také ukazuje, jakou roli mají v procesu integrace cizinců do české společnosti i neziskové ... O MNĚ Jmenuji se Elvin a jsem cizinec žijící v Brně. Miluji čtení knih o seberozvoji a aplikování jejich znalostí ve svém vlastním živ ... Lepší život - Home | Facebook ... ... O MNĚ Jmenuji se Elvin a jsem cizinec žijící v Brně. Miluji čtení knih o seberozvoji a aplikování jejich znalostí ve svém vlastním životě. Tento kanál je pro... Wim Hof Method - Medicínsky segment alebo životný štýl - MUDr. Róbert Rapčan, FIPP - Duratio...SOUVISEJÍCÍ KNIHY