Na hraně: Můj životní příběh

Na hraně: Můj životní příběh - Richard Hammond | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Richard Hammond
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na hraně: Můj životní příběh.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na hraně: Můj životní příběh ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Hammond. Číst Na hraně: Můj životní příběh Online je nyní tak snadné!

POPIS


Richard Hammond má to štěstí, že ho jeho práce baví. Koho by taky nebavilo projíždět se v nejrůznějších značkách super aut nebo zkoušet, jak se dostat ze zavřeného auta pod vodou?! A co se takhle projet v autě na tryskový pohon? To všechno se dá zažít při moderování pořadu Top Gear. Někdy se to ale může pěkně zvrtnout… V knize Na hraně: můj příběh vypráví Richard Hammond o své nehodě v autě na tryskový pohon. Vypráví o nemocnicích, kterými prošel, o tom, jak se nemohl pohnout, jak si nemohl na nic vzpomenout, jak mu selhávala krátkodobá paměť, jak se o něj museli starat druzí a jak při něm stála jeho žena a kolegové. Jeho vyprávění chvílemi bolí, chvílemi z něj mrazí, ale i přes dojetí a lítost zůstává čitelná nezměrná touha po životě.


... Můj životní příběh. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Můj životní příběh :: JÁ A MÁ SMŮLA ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kupte knihu Na hraně můj životní příběh (Richard Hammond) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více ... Kniha: Na hraně - můj životní příběh (Richard Hammond ... ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. V knize Na hraně: můj příběh vypráví Richard Hammond o své nehodě v autě na tryskový pohon. Vypráví o nemocnicích, kterými prošel, o tom, jak se nemohl pohnout, jak si nemohl na nic vzpomenout, jak mu selhávala krátkodobá paměť, jak se o něj museli starat dr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY